דף הבית / חתונה / מקום לחתונה / אבטחה מיוחדת לכספת באירוע

אבטחה מיוחדת לכספת באירוע

חתונה היא ללא ספק אחד האירועים המאושרים והבלתי נשכחים ביותר בחייהם של בני הזוג המאושרים. היום של החתונה אמור להיות יום שכולו טוב עבור בני הזוג אשר בדרך כלל גם משלמים הרבה מאוד כסף על מנת לערוך אירוע נוצץ ומפואר כמו שמרביתנו תמיד חולמים.

מחירן של חתונות כיום הפך להיות כל כך גבוה, עד כי זוגות רבים שמתחתנים עורכים את חישובי התקציב על פי כמות האורחים אשר צפויים להגיע, ולכן על פי סכום הכסף אשר צפוי להתקבל כמתנות.

ואכן, במרבית החתונות כיום מעל לתשעים אחוז מן המתנות הן בצורות של צ'קים. אף אחד כבר כמעט לא קונה כיום ממתנות לחתונה משתי סיבות עיקריות – האחת היא כי ידוע שכמעט כל זוג ישמח ביותר לקבל כסף כמתנה (כאמור, לצורך החזר הוצאות החתונה קודם כל..), והשנייה היא כי באמצעות סכום כסף מסוים יכולים החתן והכלה המאושרים ללכת ולקנות מה שהם הכי רוצים בעולם, בעוד שבמקרה של מתנות, במרבית המקרים המתנה א בדיוק קולעת לטעמם של בני הזוג, והם נאלצים להסתפק בתחליף הטוב ביותר שהם מוצאים למתנה בחנות, למרות שישנם רעיונות יוצאים מן הכלל כגון שוברים למימוש במסגרת חוגים שונים כגון : בישול, זוגיות וכו' שיכולים לשמח מאוד את החתן והכלה.

העלות והתשלום

אך על מנת שהחתונה תעבור בשלום, הכול יהיה בסדר וכולם יהיו מרוצים, חייבים לדאוג לאבטח את הכספת הניצבת בכניסה לכל אולם או גן אירועים כיום, ומיועדת במיוחד למעטפות עם המתנות הכספיות של האורחים. עבריינים ופושעים רבים מכירים כמובן את המנהג הזה, ולכן כספות באירועים הפכו למטרה מבוקשת על ידיהם כבר מזמן. מסיבה זו מציבים מרבית גני האירועים ואולמי השמחות שומרים מיוחדים אשר אינם מורידים את עינם מן הכספת לאורך כל הערב, עד שאחרון האורחים כבר הגיע ואפשר לפנות את הכספת למקום בטוח יותר. אמנם, מרבית המתנות מגיעות כצ'קים, וכאמור צ'קים ניתן לבטל במידה ועולים על הגניבה בזמן, אבל למה בכלל לקחת את הסיכון?…

גניבה של תכולת הכספת בחתונה עלולה להיות מכה כואבת מאוד עבור הזוג הטרי. סכומי המתנות בחתונות בימינו מגיעים בקלות לעשרות ואף מאות אלפי שקלים, וחבל מאוד להתחיל את חיי הנישואים עם כזו מכה קשה. במקום זאת, לדאוג מבעוד מועד לאבטחה על הכספת יכולה לדאוג כי בני הזוג אכן יחזירו את הוצאות החתונה ואף יזכו לצאת לירח דבש ארוך ומפנק.

לכן, בכל מקרה, חובתם של בני הזוג היא לוודא כי האולם או גן האירועים אותו הם שכרו לחתונתם אכן דאג למאבטח במיוחד עבור הכספת. אם לא, כדאי להם מאוד לדבר עם הממונים על האבטחה במקום או אפילו עם חברת אבטחה חיצונית ולדאוג כי מישהו מקצועי ומוסמך ישים עין על הכספת עם המתנות שלהם. מדובר במשנה זהירות אשר עשויה בהחלט להציל את הערב ולדאוג שהוא יהיה מה שהוא אמור להיות – חגיגה אדירה עבור בני הזוג עם ראש שקט ורגוע…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *