דף הבית / חתונה / מקום לחתונה / אירועים לא שגרתיים

אירועים לא שגרתיים

השעה שמונה בערב, האורחים מתחילים להגיע, התורים מאחורי עמדות הבופה משתרכים וכולם מנסים להספיק לאכול כמה שיותר עד שהתקליטן יכנס את הנוכחים ויזמין אותם לטקס החופה. הורי החתן נכנסים, הורי הכלה נכנסים, אחר כך, הזוג המאושר. חיבוקים. נשיקות. מנה ראשונה, מנה עיקרית, קצת ריקודים, אוספים טיפ למלצר, קינוח והבייתה.

אם אתם חושבים שהפתיח הזה מתאר את האירוע האחרון שהיתם בו, סביר מאוד להניח שאתם צודקים. למעשה, חלק גדול מהאירועים מתחילים ונגמרים בדיוק כך. נכון, כל זוג רוצה שהחתונה שלו תהיה מיוחדת אבל מעט מאוד זוגות באמת עושים משהו בקשר לזה והרוב הגדול ממשיך את אותו הסנריו המוכר והשחוק שמתחיל בחנות טבעות אירוסין ונגמר קצת לפני אחת כשכולם שתויים, שמחים ושבעים.

האמת היא, שאין שום דבר נורא בלהיות כמו כולם, כנראה שאף אחד עדיין לא מצא דרך טובה יותר לחגוג אירוע ולכן כולם מאמצים את השיטה הנוכחית כאשר לכל זוג יש את הטוויסט הקטן שלו, אחד בוחר להביא מיצגים, אחר משקיע בזיקוקים ושלישי מביא רקדניות בר אקטיבי…. אבל אם בא לכם לצאת מהמלבן ובגדול יש לנו כמה וכמה רעיונות שיוכלו לעזור לכם לעשות זאת.

אירוע על יאכטה
נסו לדמיין את הריטואל של סעודת גורמה, ריקודים וכמובן, חופה וקידושין, כאשר כל האירוע נערך על יאכטה גדולה ומפוארת. למה זה טוב? קודם כל כי זה מיוחד. סביר להניח שהאורחים שלכם כבר היו בלא מעט אירועים לפני שפקדו את האירוע שלכם ורובם ככולם נראו פחות או יותר אותו הדבר, את האירוע שלכם, הם בטוח לא ישכחו… ועוד יתרון קטן, מכירים את האורחים שבוחרים להעלם מהאירוע רגע אחרי החופה? אם תערכו את האירוע על יאכטה סביר מאוד להניח שהם לא יוכלו לעשות זאת… כאמור, לאירוע על יאכטה יש לא מעט יתרונות אבל חשוב לבחור בכלי שייט מספיק גדול כך שהאורחים לא יסבלו ממחלת ים או ירגישו בחילות.

יש מעט מאוד מקומות שמציעים אירוע שונה לחלוטין, האירוע מתקיים לרוב בשעות הצהרים ביום שישי, כאשר רוב האנשים לא עובדים. אפשר לשלב את המסיבה עם מקור מים כלשהו, בריכה, חוף ים או אגם טבעי ובשילוב כמויות גדולות של אלכוהול איכותי זו כנראה הולכת להיות חתונה בלתי נשכחת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *