דף הבית / הפקת אירועים / אירועים של פעם בחיים
נשים עם מסכה

אירועים של פעם בחיים

מתרגשים. אירוע קרב. זה אמור להיות אירוע יחיד ומיוחד, כזה שייזכר למשך שנים. מסוג האירועים של פעם בחיים. אפשר לקבל רעיונות להפקת אירועים ממקורות שונים ובהם  – פורום חתונה באינטרנט, אנשי אינטרנט המתמחים בבניית אתרי אינטרנט בתחום האירועים, שיחה עם חברים
על מנת להפוך אירוע צפוי ושגרתי לאירוע מיוחד ובלתי נשכח חשוב לתכנן אותו בקפידה, לחשוב על אתר מיוחד לעריכתו,  על זווית מקורית, על גימיק מפתיע, על תוכן לא צפוי. יש אירועים אשר סוד ההצלחה שלהם טמון ביצירתיות המושקעת בתכנונם.  על מנת להשרות אווירה משעשעת אפשר, לדוגמה, להקרין על מסך ענק, הפקה מיוחדת שהופקה במיוחד לחתונה – סרטון שהועלה לרשת לכבוד האירוע(כמו שיש אפשרות הורדת שירים מיוטיוב – יש אפשרות של העלאת סרטונים לאתר זה והורדתם).
הצלחת אירוע תלויה בצירוף נכון ומאוזן של כל מרכיביו. דרושה יד מכוונת ולא יזיק גם מזל: לא תמיד המציאות שואלת אותנו האם מתאים לנו מה שמתאים לה… אגב, אירוע מ ושקע אינו זה שהושקעה בו כמות גדולה של כסף אלא כזה שהושקעו בו מחשבה יצירתית ומקורית.

מפיקי אירועים:

יש מפיקי אירועים המפיקים אירוע מהחל ועד כלה – דואגים לכל פרט, מוודאים שכל הגורמים יעבדו בשיתוף פעולה, טורחים על השגת כל פרט וכל פריט העשויים להעשיר את האירוע ולהעצימו. הפקת אירוע היא מקצוע לכל דבר. כמו שקונים  את כל רהיטי הבית בחברה אחת ותחת קורת גג אחת, כך הפקדת  האירוע בידיהם של מפיקי אירועים עשויה להבטיח לכם שקט ורגיעה מעצם הידיעה כי האירוע יתוקתק ויתקתק כשעון שוויצרי.

אירוע מוחי חיובי:

כאשר אנחנו מתכננים אירוע, חשוב שנחשוב עליו תחילה באופן ענייני ויבש; שנעבוד עם המוח, בשכל ישר וטוב: מה עלינו להכין, אל מי עלינו לפנות, כמה עלינו להשקיע. דווקא בשל ההתרגשות הטבעית הצפויה של בעלי השמחה ומשפחתם ייתכן כי ביום שבו יידרשו מאתנו שיקול דעת ומחשבה רגועה נהיה  טעונים בסערת רגשות טובים ויפים, אמנם, אבל כאלה שעלולים לשבש מעט את שיקול דעתנו… מרגש ככל שהוא צפוי להיות, אירוע חגיגי רשמי הוא אירוע מוחי – במובן הטוב, החיובי והבריא של המושג. עד 120!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *