דף הבית / חתונה / מקום לחתונה / אירוע וחצי – האופנה האחרונה

אירוע וחצי – האופנה האחרונה

גבירותיי ורבותי, תשכחו מכל מה שעד עכשיו הכרתם בענף האירועים – הנה מגיח לו אל העולם הטרנד החדש, אירוע וחצי! אם עוד לא שמעתם עליו כנראה שאתם ממש לא מעודכנים. שהרי מדובר באירוע של פעם בחיים… אז הנה זה בא, טרנד של אירועים חדש, אירוע וחצי. במאמר שלפניכם, נרחיב אודות הדבר הבא שסוחף בסערה את עולם האירועים, ואולי גם אתם תחשבו להטמיע אותו באירוע המתקרב שלכם.

אז מה הוא אירוע וחצי?

ובכן, אירוע וחצי מתחיל כמו כל אירוע אחר. מתחילים בבחירת האולם או גן האירועים, ונהנים מבילוי מרהיב באחד ממאות אולמות וגני האירועים המדהימים הפזורים ברחבי הארץ. אלא שהאירוע לא מסתיים. ביום שלמחרת, מזמינים את כל המוזמנים שהשתתפו באירוע בשעות הערב, אל ארוחות בוקר ביום שאחרי האירוע. אז אם חשבתם שהאירוע הסתיים, טעות בידכם. אירועים בסגנון אירוע וחצי ממשיכים את האירוע גם ביום למחרת… אז איך מכינים את עצמנו לקראת אירועים מסוג זה? המשיכו לקרוא.

מה צריך להכין לקראת אירועים בסגנון אירוע וחצי?

ובכן, תחילה יהיה עליכם לתכנן את ערב האירוע עצמו. כמובן, מדובר בהפקה של ממש, ויהיה עליכם לדאוג לקייטרינג מתאים על פי בחירתם. סוגי הקייטרינג הקיימים כיום הם רבים, כשניתן לבחור קייטרינג על פי סגנון המטבח, צרפתי, אוריינטאלי, או אולי מהמזרח הרחוק. המרחיקים לכת ישקיעו גם בקבלת פנים מרהיבה, ויש אשר בוחרים ספקית קייטרינג שונה לאספקת המזון במהלך האירוע, ולאספקת המזון בקבלת הפנים. ישנן ספקיות קייטרינג המתמחות בדוכני מזון, אלו מתאימות יותר לקבלת הפנים, ובעיקר כאשר מדובר על אירועים המתקיימים בגני האירועים, שם יש מקום להצבת דוכני מזון מעלי עשן, כגון טאבונים למיניהם, מאכים מוקפצים מהמזרח הרחוק ועוד.
לאחר מכן, יהיה עליכם לדאוד לשאר הלוגיסטיקה המופעלת במהלך האירוע. התקליטן לדוגמא, הוא אחד מהנושאים עליהם יש לתת את הדעת בכובד ראש, שכן הוא זה אשר נחה וילווה את האירוע – ובחירת התקליטן הנכון בהחלט תשפיע על כל סוג של אירועים. על כן, הקפידו לבחור תקליטנים המנגנים מוסיקה לאירועים בהתאם לטעמכם, ואשר יידעו להנחות את האירוע להצלחה, לא בקיטשיות יתרה אך יחד עם זאת יידעו לשלהב את קהל האורחים בכדי שאלו לא ירבצו במקומותיהם מחכים לארוחה, אלא יתנועעו על בימת הריקודים משמחים את החתן והכלה, או את חתן בר המצווה.
ומה מכינים לקראת חלקו השני של האירוע, כאשר מדובר על אירועים בסגנון אירוע וחצי? ובכן, אין צורך כמובן בשכירת שירותיו של תקליטן, יחד עם זאת, אירועים בסגנון של אירוע וחצי דורשים הופעה שונה של החתן ושל הכלה, בחירת צלם אשר יגיע אל המסעדה או אולם האירועים בה בחרתם לקיים את ארוחת הבוקר, וכמובן, לדאוד להזמין את קהל האורחים אשר טרם התוודע לסגנון החדש של אירועים מסוג זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *