דף הבית / אירועים עסקיים / ימי גיבוש / אירוע מיוחד לצוות העובדים
אירוע מיוחד לצוות - ידיים

אירוע מיוחד לצוות העובדים

מנהלים יודעים כי אחת הדרכים הטובות ביותר להביע הערכה, תודה והוקרה לעובדיהם היא באמצעות אירועים מיוחדים לעובדים, בהם לוקחים חלק עובדים ומנהלים גם יחד. אירועים אלה הם אבן שואבת למורל, להגברת המוטיבציה בעבודה, לשיפור יחסי העבודה וליצירת אוירה בונה ותומכת. אירועים לעובדים תומכים גם לנושא פיתוח צוות ואופן העבודה שלו ובאופן כללי – מדובר ב win win situation אחיד לכולם.

אירועים לעובדים מאפשרים יציאה לרגע משגרת היום יום

מקומות עבודה נועדו בראש ובראשונה על מנת לעבוד ולהשיג את מטרות הצוות, המחלקה והחברה כולה, עד כי לעיתים שוכחים עובדים ומנהלים להרים את הראש, להתבונן מסביב ולגלות אלה את אלה באווירה שמחוץ למשרד. היתרונות הגלומים באירועים אלה הם רבים – הם מגוונים את השגרה, מאפשרים לעובדים ולמנהלים להכיר אלה את אלה באופן אחר מהרגיל, משפרים את עבודת הצוות ומעלים את המחויבות של עובדים למקום עבודתם.
אירועים לעובדים הם חלק מהווי התרבותי השולט כיום, ולמעשה אין חברה המכבדת את עצמה המוותרת על הפקת אירועים לעובדים. לעיתים, יהיו אלה אירועי סוף שנה, סוף רבעון או תחילתו, אירועים עבור עובדים מצטיינים או עבור הישגים משמעותיים (סיום פיתוח גרסה למוצר). מה שבטוח הוא כי ארגון אירועים לעובדים דורש היערכות מוקדמת ותכנון מוקדם, לעיתים ברמות הפקה שאינם מביישים הפקה של כל אירוע רב משתתפים אחר.

כיצד יש לתכנן אירוע לעובדים ?

תכנון אירוע לעובדים דורש כאמור לוגיסטיקה משמעותית. ראשית, יש לבחור את מקום היערכות האירוע ולהתוות את תוכנו – האם מדובר באירוע קוקטייל, ביום סדנאות וחוויות, ביום ספורט או בטיול ג'יפים ? קל להבין כיצד אירועים אלה שונים האחד מהשני, ומדוע כל אחד מהם ודרש סוג אחר של היערכות. במידה ותבחרו לערוך אירועים לעובדים בטבע או במקומות שאינם סגורים, הרי שתידרשו להקמת תשתית וללוגיסטיקה מרובה (ששכרה בצידה). תצטרכו לתחום את מקום האירוע, לקבל את כל האישורים הנדרשים (מהחברה להגנת הטבע, מרשות הגנים או מהמוסד האחראי על המקום שבחרתם) ולדאוג להשכרת כסאות, שולחנות וכל אמצעי אחר בשטח. סביר להניח, כי תידרשו להקמת במות לאירועים שיאפשרו למרכז את תשומת הלב של המשתתפים באירוע. סביר כי תידרשו גם לתשתית חשמל וכמובן להזמנת קייטרינג (שהלא אירועים לעובדים נדרשים גם לכיבוד). את כל אלה קל יהיה לארגן אם תעבדו עם אנשי המקצוע הנכונים וטוב יותר – עם חברה להפקת אירועים המתמחה בין השאר בארגון אירועים עבור עובדים ועסקים. לחברות אלה יש את כל הכלים להקים את האירוע המושלם עבור צוות העובדים שלכם כשאתם רק תצטרכו להגיע בזמן ובמקום שנקבע. בהצלחה !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *