דף הבית / חתונה / אלבום חתונה
ספר עם טבעות

אלבום חתונה

אלבום חתונה הוא בעצם הדרך העיקרית שאנחנו זוכרים את החתונה, כולנו יודעים שאת סרט החתונה אף אחד כמעט אף פעם לא רואה, אולי הילדים שלנו ירצו לראות אותו כאשר הם יכינו עבודת שורשים, אבל חוץ מהם, לאף אחד כנראה אין סבלנות לצפות בסרט החתונה שלכם. בנוגע לאלבום חתונה המצב קצת שונה, אלבום חתונה הוא משהו שאפשר לשלוף כאשר האורחים מגיעים ולדפדף בו בזמן מפגש חברתי, אלבום החתונה הוא גם משהו שאפשר לקחת אותו לביקור של חוויות אחרי החתונה אצל חברים קרובים ובני משפחה וגם אצל אלו שלא הצליחו להגיע לחתונה שלכם, אבל הם משתוקקים לדעת ולראות איך היה, אותם חברים אולי גם ירצו לראות את סרט החתונה שלכם.

היום ישנן שתי אפשרויות עיקריות להפקת אלבום תמונות לחתונה, האפשרות הראשונה היא הדרך המסורתית שבה צלם החתונות המקצועי שהזמנו גם מעצב את אלבום החתונה, לפעמים הוא עושה זאת בעצמו ולפעמים הוא מעסיק מעצב או מעצבת שיעצבו את אלבום החתונה בשבילו, עלות העבודה של הצלם כוללת גם את יום הצילומים וגם את עלות הדפסת התמונות ועלות עיצוב האלבום.

האפשרות השנייה היא צילום תמונות במצלמה דיגיטלית על ידי צלם מקצועי או על ידי חבר שמתמחה בצילום, העלאת התמונות למחשב וסידור אלבום תמונות דיגיטאלי של החתונה באמצעות תוכנת מחשב ולאחר מכן הדפסת אלבום החתונה במספר עותקים שנבחר על ידכם. האפשרות השנייה של אלבום חתונה דיגיטאלי מתבררת הרבה פעמים כאפשרות זולה יותר מהאפשרות שצלם החתונות גם יעצב בעבורכם את האלבום. האפשרות הזו היא גם עדיפה בעבור כל אלו שרוצים לדעת בדיוק איך העיצוב שלהם יראה.

המגוון הרב של הסגנונות הקיים בתוכנה והאפשרות להוסיף כיתובים לתמונה, עוזרים מאוד ליצור אלבום חתונה מקורי, יפה והכי חשוב על פי הטעם האישי שלכם.

היום יותר ויותר זוגות צעירים מעדיפים לבחור באפשרות השנייה של אלבום חתונה דיגיטאלי מודפס, על פני האפשרות המסורתית יותר, הם יודעים שבדרך כלל הם גם מורידים את העלויות של העיצוב והם גם יכולים להשפיע יותר על עיצוב האלבום ולהפוך את אלבום החתונה למשהו מקורי ואישי שלהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *