דף הבית / אטרקציות / אפשרויות שונות לחגוג בת מצווה

אפשרויות שונות לחגוג בת מצווה

כל נערה בישראל חולמת על הרגע בו תגיע אל יום בת מצווה, ומתכננת את מסיבת בת מצווה אפילו שנים בטרם הגיעה לגיל 12. אמנם, את מסיבת בת מצווה לרוב ממנים ההורים והם גם האחראיים עליה באופן רשמי, אך באופן מעשי צריכה מסיבת בת מצווה להתאים, בראש ובראשונה, להעדפותיה ולרצונה של הנערה החוגגת. בנוסף לכך, היום ישנם כמה מרכיבים כמעט הכרחיים ההופכים את המסיבה לאירוע מיוחד ובלתי נשכח – שהרי אירוע בת מצווה הוא חשוב ביותר והוא מסמן שלב מעבר בחייה של כל נערה צעירה ומתבגרת. אולם אירועים, תפריט הכולל אוכל משובח – כמו פיצה מטר, ושמלה חדשה ומחמיאה הם רק חלק קטן מהאפשרויות הרבות העומדות בפני כל נערה לחגוג מסיבת בת מצווה בלתי נשכחת.

בחירת אולם שמחות לאירוע בת מצווה

כמו בכל אירוע חשוב אחר, כדוגמת ברית מילה, נישואין או בר מצווה, גם כדי לחגוג בת מצווה יש להשקיע ולמצוא אולם אירועים מתאים. זאת ועוד, בשנים האחרונות הפכה מסיבת בת מצווה לנשף חברתי ומפואר, והיא הזדמנות עבור בנות ה-12 ובני ה-13 לחגוג את טקס ההתבגרות הנפשית, הגופנית והמינית שלהם בשמחה גדולה ובהדר. את מסיבת בת מצווה ניתן לחגוג לא רק באולם אלא גם בגן אירועים, והכול בהתאם להעדפות האישיות ולעונת השנה. בחירת מקום האירוע תלויה גם "בטרנד" החברתי ובדרך בה בחרו בנות הכיתה האחרות לחגוג את בת המצווה שלהן.

בת מצווה בשילוב עם קליפ מיוחד ומצגת

היום מקובל מאוד להכין לקראת מסיבת בת מצווה גם קליפ מיוחד ומושקע. מבחינת התוכן, צריך הקליף להיות קשור אל בעלת השמחה לתאר את אופייה, תכונותיה הטובות, חוויות מצחיקות מחייה או כל מאורע אחר. בנוסף לכך, יכול קליפ בת מצווה להיות שיר של כלת השמחה ולשמש במקום הברכה האישית או בנוסף אליה. בנוסף לקליף ניתן גם לעצב מצגת מרשימה במתכונת של סרט עלילתי, סרט הומוריסטי, סרט ביוגראפי או כל מתכונת אחרת. בסרט לרוב יתארו בני המשפחה, חברות ואנשים קרובים אחרים את קורות חייה של כלת בת המצווה בשילוב עם סרטונים מתקופת הילדות, תמונות, מכתבים, שירי רקע או בכל דרך אחרת. ניתן להפיק סרט בת מצווה לבד ובמאמץ משפחתי משותף. כמו כן, ניתן לפנות גם לבעלי מקצוע המתמחים בתחום העיצוב והפקות הסרטים כדי להכין מצגת מושקעת.

שמלת ערב למסיבת בת מצווה

כמו כל אירוע אחר, גם מסיבת בת מצווה, היא סוג של תצוגת אופנה לא רשמית. לכן צריכה כלת בת המצווה להשקיע זמן מראש כדי לבחור שמלת בת מצווה המתאימה לאירוע. לרוב ינצלו גם בנות המשפחה האחרות את ההזדמנות כדי לרכוש לעצמן שמלות ערב יוקרתיות ומרשימות. הרי הלבוש הוא חלק בלתי נפרד והכרחי מכל אירוע חשוב, כולל בת מצווה. לרוב יגיעו גם החברות הטובות אל מסיבת בת מצווה כשהן עוטות על גופן שמלות נשיות ומרשימות. ולבסוף, היום משקיעים בלבוש גם הגברים. מסיבה זו, תצוגת האופנה במסיבת בת מצווה כבר ממזמן איננה נחלתן הבלעדית של הנשים.

פתיחת אירוע בת מצווה

כל מסיבת בת מצווה מרשימה מתחילה בכניסה אל אולם השמחות או אל המקום בו מתקיימת המסיבה. מסיבה זו, מומלץ מאוד לשלב בכניסה למסיבת בת מצווה אלמנטים שונים ומיוחדים, כדוגמת: זיקוקים, גשם של פרחים, מוסיקה מיוחדת, קליפ בת מצווה, כרכרה מעוצבת של נסיכה או כל אלמנט מקורי אחר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *