דף הבית / יום הולדת / בוגי קלאב – מועדון יום הולדת מהסרטים
קונפטי

בוגי קלאב – מועדון יום הולדת מהסרטים

"מה נעים ומה נחמד שכל בן וכל בת לא נולדו ביום אחד, רק ביום הולדת, רק ביום הולדת…" כן, לכל בן ולכל בת יש יום אחד, יחיד ומיוחד בכל השנה, זהו יום ההולדת. מאז ומתמיד ילדים נהנו לציין את יום הולדתם, לחגוג עם החברים ועם המשפחה, לקבל מתנות, לאכול עוגה ולהרגיש איך הם גדלו בשנה. גם בגילאים הצעירים חשוב להעניק לילדים את חוויית יום ההולדת הטובה ביותר, כזו שיוכלו להיזכר בה לטובה גם לאחר עשר ועשרים שנים.

בוגי קלאב הוא מועדון יום הולדת ששם לו למטרה להעניק לכם את המסיבה הטובה ביותר בעיר. ממוקם בהרצליה פיתוח ליד המרינה, בוגי קלאב מציע לכם ולילדכם הנאה צרופה מיום ההולדת. אצלנו ניתן לחגוג כמו אצל הגדולים במועדונים לבת מצווה ובר מצווה וגם ימי הולדת לילדים צעירים יותר, בין הגילאים שמונה עד אחת-עשרה.

צוות בוגי קלאב מבין את צורכי ההורים מבחינת אילוצי עבודה וזמינות. לכן, ניתן לערוך את מסיבת יום ההולדת בשעות אחר הצהריים או בשעות הערב בכל יום לאורך השבוע לנוחותכם המרבית. אנשי הצוות שלנו עומדים לרשותכם בכל שאלה או תהייה וכן ידאגו במקומכם לכל הפרטים – גדולים כקטנים.

מטורף לא לחגוג בבוגי קלאב

בעולם רב חידושים והמצאות, שנראה כמסתובב מהר יותר ויותר ככל שהזמן עובר, סף הריגוש של כולנו, ילדים ומבוגרים כאחד, עולה ועולה. כדי לעמוד בקצב, מועדון יום הולדת הוא המקום המתאים ביותר לערוך מסיבת יום הולדת, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בבוגי קלאב. אצלנו, אתם לא מקבלים רק את המועדון על קירותיו המוארים והצבעוניים, החניה הנוחה והמתלה למעילים אלא גם את המסיבה עצמה. הצוות של בוגי ידאג למוזיקה, להרקדות ולהפעלות שמתאימות כמובן לגיל החוגג ושאר המשתתפים. בכל זאת מדובר ביום הולדת לילדים צעירים ולכן לכל אורך הערב אתם ההורים תוכלו להיות משוחררים לשוחח בלאונג' החדש והמפנק שלנו, ואנו נדאג לקטנים. במהלך המסיבה נערוך משחקי חברה ותחרויות נושאות פרסים (החלק שאהוב על כל הילדים) וכל זאת לצלילי מוזיקה הולמת את הגיל שתתאים לאווירה השמחה והילדותית.

למה עוד כדאי לחגוג בבוגי קלאב? ובכן, לא כל מועדון יום הולדת מציע לכם גם הפעלות לילדים, גם מוזיקה וריקודים וגם אוכל ושתייה לבליינים הצעירים. כן, קראתם נכון. בוגי קלאב יספק לכם גם את הקייטרינג לאירוע – פיצות, שתיה קלה, לחמניות עם נקניקיות, צ'יפס, כריכונים ועוד. יותר מזה, אנו נדאג גם להדפסת ההזמנות לאירוע ולצילום במהלכו (אבא, אתה משוחרר מעמדת הצלם הערב!).

ואחד לשנה הבאה

בוגי קלאב הוא מועדון יום הולדת מיוחד במינו. העיצוב הכללי משרה אווירת מועדון אמיתית, אך עדיין שומר על התאמה לילדים. קירות מוארים, רחבה גדולה, מקום לכולם להשתתף באטרקציית העוגה (שגם היא כמובן, מותאמת אישית לחוגג או לחוגגת), מקומות ישיבה נוחים ובר מצויד בכל הדרוש ובהתאם לגיל החוגגים. יום הולדת יש בכל שנה; בוגי קלאב יארגן עבור ילדיכם מסיבה ייחודית שזכרה יישאר לעוד שנים רבות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *