דף הבית / הפקת אירועים / בחירת ספקים לאירוע – המלצות מחברים
סוכריות על מקל

בחירת ספקים לאירוע – המלצות מחברים

הו הגיע סוף סוף הזמן שלכם לארגן אירוע, בין אם מדובר בברית, בר או בת מצווה או חתונה. אין ספק שארגון של אירוע זה דבר שיכול להוות כאב ראש לא קטן עבור בעלי השמחה, אולם חשוב לא לשכוח דבר אחד, יש הרבה אנשים כמוכם שכל הזמן מארגנים אירועים וכבר עברו את זה כך שבהחלט מומלץ להתייעץ עמם.

אין אף פעם מה להתבייש בלהתייעץ עם אחרים בנושאים אלו, דווקא ההפך. תחשבו שמי שכבר צבר ניסיון ישמח לסייע לכם ולעזור לכם. אירועים דורשים לא מעט הכנות, תיאומים ומציאת אנשים נכונים שיהיו אלו שבעצם יעשו לכם את האירוע, בין אם מדובר ברב , תקליטן האחראי על מוסיקה לאירועים או הקייטרינג לדוגמא.

אתם בוודאי תשאלו למה להתייעץ עם חברים ולמה שהאירוע שלכם יראה כמו האירוע שלהם. נתחיל מכך, שיש כל כך הרבה אופציות כאשר אתם פונים לאדם שמציע שירותים עבור אירועים ולכן כלל לא בטוח שמה שתעשו יהיה דומה , אז לפעמים בהחלט עדיף ללמוד מניסיונם של אחרים ולראות שאולי זה אפילו יותר ישתלם עבורכם.

מדוע חשוב ללמוד מניסיונם של אחרים?

תחשבו כי תמיד תוכלו לראות ביקורות מסוימות על אנשים שמספקים שירותים עבור אירועים, אולם אלו שכבר יש להם ניסיון, יוכלו יותר להכווין אתכם מה מומלץ יותר ומה מומלץ פחות והאם בכלל כדאי לבחור באותו אדם שיספק עבורכם את השירותים השונים. אלו שיש להם חוויה חיובית כמובן שימליצו לכם מיד על אותו אדם.

לדוגמא, אם מישהו ערך אירוע והוא השתמש בשירותיו של קייטרינג טוב הוא סביר להניח ימליץ עליו. כמו כן קייטרינג טוב הוא כזה שמציע מגוון רחב של תפריטים שמהם תוכו לבחור. אז אם יש לכם המלצה ויש לכם מגוון כבר יש לכם סיבה טובה לבחור באותו קייטרינג. אם נניח תערכו אירוע בבוקר תוכלו לבחור ממגוון ארוחות בוקר לדוגמא.

בסופו של דבר גם אם תחפשו ברשת האינטרנט וגם אם במקומות שבהם תערכו את האירוע ימליצו לכם על ספקי שירותים שונים עבור אירועים, אלו הטובים באמת תמיד עוברים מפה לאוזן ולא נזקקים להרבה פרסום, או לחילופין שהשם שלהם הולך לפניהם בתחום של אירועים. בסופו של דבר, זוהי גם דרך טובה לקבל המלצות מאחרים.

האם יש עוד סיבות לקבל המלצות מאחרים?

ובכן בהרבה מקרים שחברים ישלחו אתכם לספק אירועים כלשהו תוכלו לקבל הנחה לא מובטלת. הרי אם הם היו מרוצים וסביר להניח שגם אתם תהיו מרוצים, אז גם חברים אחרים שיערכו בעתיד אירועים יפנו אליהם. זהו מצב בו גם הספק וגם הלקוח מרוויחים שניהם מרוצים שניהם.

כך שאם אתם עדין מתלבטים מלשאול חברים ולקבל המלצות על ספקי אירועים למיניהם, תחשבו כי יש לכם יותר סיבות מדוע כן להתייעץ ולשאול מאשר סיבות מדוע לא להתייעץ ולשאול. בסופו של דבר אתם אך ורק יכולים להרוויח אם תחליטו לבקש המלצות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *