דף הבית / אטרקציות / בר מצווה בירושלים
בר מצווה בירושלים - חומה

בר מצווה בירושלים

ירושלים, בירת ישראל לנצח, היא ללא ספק אחת הערים המושלמות ביותר בעולם לקיום אירועי בר מצווה. אירוע בר המצווה שלכם יכול להתחיל בסמטאות העיר העתיקה, להמשיך לטקס עלייה לתורה ברחבת הכותל ולהסתיים באירוע חגיגי בטבע עם בשר על האש.

בר מצווה בירושלים –כל האפשריות

חגיגת בר מצווה בירושלים היא חוויה ייחודית לכל המשפחה, המאפשרת לכל אחד ואחת מכם לתכנן את מהלך האירוע על פי העדפותיו האישיות. להלן מספר רעיונות לקיום בר מצווה בירושלים:

  • טקס עלייה לתורה בכותל המערבי- טקס ייחודי ומרגש המתקיים ברחבת הכותל המערבי. הטקס מנוהל על ידי סמכות רבנית, והוא מבוצע על פי כל הלכות הטקס הדתיות.
  • טקס עלייה לתורה בבית כנסת עתיק- בירושלים תוכלו לאתר בתי כנסת עתיקים עם מסורת וייחודיות רבה. קיום טקס בבית כנסת עתיק בירושלים הוא ללא ספק סוג של חוויה רוחנית עילאית המעוררת התרגשות בקרב קהל המשתתפים.
  • סיור בעיר העתיקה- לאחר קיום טקס העלייה לתורה, תוכלו לסייר עם קהל המוזמנים שלכם בסמטאות העיר העתיקה, ליהנות יחד מהאווירה הקסומה ולרכוש מזכרות בדוכנים השונים המוצבים לאורך הסמטאות. כמו כן, תוכלו לקיים סיור מודרך באמצעות מדריך טיולים או מספר סיפורים שיעניק לכם ערך מוסף לסיור אותו אתם מקיימים.
  • ביקור בעיר דוד- אתר עיר דוד הממוקמת בסמוך לכותל המערבי פתוח מדי יום לקבוצות מבקרים. במקום תוכלו ליהנות מסיורים מודרכים וחווייתיים המיועדים לקהל משפחות החוגגות בר מצווה בכותל.
  • אטרקציות לקיום בר מצווה בירושלים– האטרקציות העומדות לרשותכם במהלך קיום בר מצווה בירושלים הן רבות ומגוונות, והן כוללות בין היתר: הרכב מוסיקאלי (חלילן, מתופף, גיטרה) המלווים את חתן השמחה במהלך טקס העלייה לתורה, הפרחת בלונים, ייצור חולצות וכובעים עם שם חתן השמחה וציון תאריך האירוע ועוד.
  • ארוחות בוקר או צהריים במגוון מסעדות ברחבי העיר- ירושלים משופעת במסעדות איכותיות המאפשרות לכם ליהנות מתפריט מגוון ועשיר לצרכי קיום ארוחות שמחה.
  • סדנאות אומן- במסגרת הפקת אירועי בר מצווה בירושלים, תוכלו לבקר בסדנאות אומן שונות, שם תוכלו ליצור ביחד עם קהל המוזמנים שלכם מזכרת ייחודית ומקורית מיום האירוע.
  • מוזיאון ירושלים, רחבת הכנסת ועוד אתרים מובילים בירושלים- במסגרת יום הכיף אותו אתם מתכננים לאחר קיום טקס העלייה לתורה בשעות הבוקר, תוכלו לבקר במגוון נרחב של אתרי תיירות מובילים בעיר ירושלים. מומלץ להישאר בעיר גם לאחר רדת החשיכה, וליהנות מהאווירה הקסומה ואורות העיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *