דף הבית / אטרקציות / בר מצווה, זה לא מה שהיה פעם…

בר מצווה, זה לא מה שהיה פעם…

אני זוכר את הימים ההם שבהם כל מה שההורים היו צריכים לעשות הוא לסדר שולחן גדול בחצר , עליו לפזר כמה צלחות עם ממתקים ומי שלא היה מאכיל גם אז את הילדים שלו בממתקים, הוא היה מפזר על השולחן צלחות עם סנביצ'ונים וכמה מטעמים תוצרת בית אחרים. היום המצב שונה לחלוטין, נקודה. כל מסיבת בר מצווה הופכת להפקה שלו הייתה מביישת תכנון ערב גיבוש של חברת היי טק בת 3000 עובדים ובני או בנות זוגם (ואולי אפילו גם ילדיהם אם רוצים להגדיל את ההפקה…). כל מה שחסר לי זה שאיזה ילד בשכונה יעשה מסיבת בר מצווה באיזה מיקום זול ונגיש כמו ניו יורק , ואז הלך עליי ועל חלום הפרישה המוקדמת שלי…
ומה כולם עושים היום? היום מסיבת בר מצווה היא לא פחות מאירוע חתונה, אם הייתה לכם אפשרות ותכננתם מראש, אז חסכתם בכל מסיבות היום הולדת עד לבר מצווה ועכשיו יהיה לכם מאיפה להוציא את צ'קים לתשלום האירוע הגדול של חייכם מאז ששברתם את הכוס. אם יצא לכם לראות את העונה השישית של ארץ נהדרת, בטח אהבתם את המערכונים של הילדה המתבגרת שמתכננת את אירוע הבת מצווה שלה כאילו מדובר בפלישה לנורמנדי.

אמנם אני אבא שעדיין רחוק מהבר מצווה הראשונה שאני צריך לעשות (איתן שלי רק בן 3 נכון לכתיבת שורות אלה אבל את הפק"מ פתחתי אתמול רק כדי להרגיש שיש לי בטחון כלכלי 😉 ), אבל אני מצל באירועים שכאלה לא מעט. מה הדברים המוזרים שיצא לי לראות? יש לא מעט כאלה, קודם כל טרנד שפעם היה מאוד פופולרי ויוקרתי אפילו, הפך עם הזמן לתוספת קבועה באירועי בר מצווה הוא עמדות משחקי מחשב. העמדות האלה כבר מופיעות בכל אירוע. מה שהמעיזים יותר עושים הוא מאין שולחנות קזינו לילדים, כן יש דבר כזה! הילדים של היום יודעים את החוקים של פוקר ולא צריך לשחק טאקי כמו שאנחנו היינו עושים בערבי החברה שלנו. עוד תוספת שמופיעה לא מעט באירועים בהם אני נתקל היא שולחנות משחק כדורגל או הוקי אוויר, מאוד פופולרי וכולם הרי אוהבים את זה , גם אנחנו ה"מבוגרים" .כמובן שלא אספר לכם על הפעם שבה הייתי באירוע שבו הזמינו מנוף שהרים לאוויר את כל מוזמני האירוע הצעירים על פלטפורמה אליה כסאות, שיכולה להרים לשמיים אפילו50 ילדים.
בקיצור, אין גבולות למה שאפשר לעשות באירוע בר מצווה, נקווה שעד שאיתן יגדל , הטרנדים יהיו זולים יותר ו/או פשוטים יותר…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *