דף הבית / אטרקציות / בר מצווה מ א' ועד ת'
זיקוקים בחושך

בר מצווה מ א' ועד ת'

חגיגת בר מצווה היא אירוע אשר דורש המון ארגון ותכנון מוקדם. ישנן החלטות רבות שצריך לקבל, בחירות, קניות, טעימות, מדידות והכנות. בני המשפחה הקרובה כולם נרתמים לפעולות ארגון המאורע המשמח. חתן השמחה בעצמו יכול לסייע בהכנות לאירוע ולדאוג לרשימת המוזמנים, מוזיקה, חלוקת הזמנות ובחירת אטרקציות ומשחקים מתאימים לילדים באירוע. ארגון אירוע בת או בר מצווה מוצלח דורש דאגה לכל הפרטים הקטנים וסגירת קצוות מ-א ועד ת. יש לדאוג לכל הפרטים; מבחירת אולם לבר מצווה ועד לפרטים הקטנים מהאוכל אשר יוגש בקבלת הפנים ועד התמונה אשר תסגור את האלבום.

אחד הדגשים בכל אירוע הוא האוכל והשתייה אשר הוגשה לאורחים. אירוע אשר מגיש אוכל טוב הוא אירוע אשר יזכה למחמאות רבות. בר מצווה הוא אירוע אשר משלב אורחים מבוגרים ואורחים צעירים. יש הבוחרים להתאים את התפריט כולו לטעמו האישי של הילד ומגישים מזון מהיר אשר מורכב ממרכיבים מזינים. ניתן להגיש אוכל אשר נצלה על הגריל, ילדים ומבוגרים כאחד יוכלו לאכול שיפודים צלויים, סטייקים, נקניקיות, המבורגרים. בעבור הילדים ניתן להגיש צ'יפס ובעבור המבוגרים ניתן להגיש תפוחי אדמה אפויים.

דבר נוסף אשר יש לקחת החשבון במהלך ארגון אירוע לילדים הוא תעסוקה לילדים. החברים של הילד מגיעים ברובם ללא ההורים ויש לדאוג להשגיח עליהם ולהעסיק אותם לאורך האירוע. ההורים של חתן השמחה יהיו עסוקים באירוח האורחים שלהם ולכן כדאי לקבוע מראש מי יהיו המבוגרים אשר ישגיחו על הילדים במהלך האירוע.

קיימים היום בשוק המון אטרקציות לילדים במהלך בר מצווה. חתן השמחה יוכל לבחור בהתאם לתקציב משהו מיוחד בעבור האירוע שלו. הוא יוכל לבחור פינות יצירה, בר ממתקים, פינות איפור מיוחדות לילדות, הופעה של קוסם קומי, עמדת ציור קריקטורות, עמדת צילום אוטומטי ועוד. פרט לכל נהוג לשלב באירוע לילדים בר משקאות קלים או בר ממתקים מיוחד.
בין כל הפרטים אשר יש לארגן חשוב לתכנן מראש את התכנית האמנותית של הערב. מתי בדיוק וכיצד הילד יכנס אל האולם? אירועי בר מצווה מאפשרים כניסות מיוחדות ובלתי נשכחות אל האולם, הילד ירגיש נסיך ליום אחד. ישנה אפשרות לכניסה על אופנועים, כניסה בתוך פרח ענק אשר נפתח או עגלת תופים.
ילדים בעלי כישורי ריקוד ושירה בוחרים פעמים רבות להיכנס אל האולם בריקוד מיוחד וביצוע שיר המתאים לאירוע. ארגון אירוע דורש המון אנרגיה והרבה מחשבה, סדר וארגון נכונים יסייעו למלאכה. בתוך המהומה חשוב לזכור ליהנות מהחגיגה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *