דף הבית / חתונה / מקום לחתונה / הכיני את עצמך ליום החתונה

הכיני את עצמך ליום החתונה

יום החתונה הוא אחת מאבני הדרך המשמעותיות בחיי אדם, ואחד האירועים הגדולים והבלתי נשכחים.
נשים רבות שואפות להיראות לא פחות ממושלמות ביום חתונתן, החל מסידור השיער וכלה בזר הפרחים אותו הן נושאות בדרך לחופה, הכל חייב להיות מוקפד ועשוי על הצד הטוב ביותר, על מנת שהחוויה תיחרט חסרת פגמים ותו לא. ההכנות לערב החתונה ובפרט ההכנות הנוגעות לכלה עלולות להמשך זמן רב והן מחויבות בתכנון מקדים. להלן כמה אופציות שיקרבו אותך אל החלום וירחיקו אותך מרחק שנות אור מהמראה היום יומי הממוצע.

בואי "קלה"

ערב החתונה הוא הזדמנות פז לבצע שינויים פיזיים אותם התעצלת לעשות לפני כן. נשים רבות בוחרות לפצוח בדיאטה במטרה להשתחל לשמלת כלה צרה ולהראות במיטבן. נשים אחרות בוחרות לבצע ניתוח הסרת משקפיים על מנת להיות נטולות משקפיים ערב חתונתן. יש כאלו הפונות לאופציות הניתוחים הפלסטיים, הזרקת בוטוקס או הסרת שיער לצמיתות. ההבדל המשמעותי במראה נמצא בפרטים הקטנים, לכן, שינוי בתסרוקת ואיפור ערב אכן עשויים להראות איזשהו שינוי חיובי, אבל כמובן שההבדל בין שינוי קל בתסרוקת ובגוון העור הוא מינורי לעומת שינויים משמעותיים כגון טשטוש קמטים או הסרת שיער מיותר ממיקומים אסטרטגיים.
עשי עם עצמך "חושבים" מספר חודשים לפני הערב הגדול; אילו פרטים תשמחי לשנות בגופך? מכוני הקוסמטיקה השונים מאפשרים מגוון רחב של אופציות לטשטוש פגמים, וברוב המקרים, הם גם מקנים מבצעים לרוכשות טיפול. ככל שתקדימי לבצע שינויים אלה, כך תוכלי להתפנות מהר יותר לשינויים המידיים, כמו תספורת, בחירת ותפירת השמלה למידותייך, בניית ציפורניים וכל הנלווים להם, כך שבסופו של תהליך תהי משוכנעת כי אין כלה יפה ממך.
אבל יותר משחשוב השינוי החיצוני, חשוב השינוי המנטאלי. כלות רבות נקלעות ללחצים ומתחים זמן מה לפני חתונתן, ואלה מוציאים אותן מריכוז ומההתמקדות בהכנות לערב הגדול. כלל מנחה עיקרי ביותר הוא לשמור על קור רוח ולקחת דברים עד כמה שניתן בפרופורציה, גם אם הם נדמים כבעלי חשיבות עליונה. ההכנות הרבות ולוח הזמנים הצפוף עלולים להביא גם את האדם המאורגן והמסודר ביותר לכדי לחץ ובלבול. דווקא רגיעה והכנה נפשית מוקדמת, עשויים להביא אותך למצב של תפקוד אופטימאלי והתמקדות בעיקר.

ושיהיה במזל!

ערב החתונה והעובדה כי שני בני אדם נישאים ומתחייבים זה לזו, הם אחד האירועים המשמעותיים והמרגשים בחיי אדם כמו גם חגיגה במועדונים לבת מצווה, בר מצווה ועלייה לתורה. נצלי אותו להרגיש במיטבך, כי כשאת מרגישה טוב עם עצמך את גם מקרינה זאת כלפי חוץ. וזכרי, על אף הרצון להפוך את האירוע לבלתי נשכח, חשוב תמיד לקחת נשימה עמוקה. ההחלטות והבחירות יעשו בין כה וכה, אך עדיף כי יעשו על הצד הטוב ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *