דף הבית / חתונה / הכלה מתרגשת – הכנות לחופה
חתן וכלה

הכלה מתרגשת – הכנות לחופה

השאלה הגדולה נשאלה והתשובה חיובית. הכרזתם על הודעת האירוע הגדול המתוכנן בפני המשפחה והחברים הקרובים וכעת מתחילות ההכנות ליום הגדול, זה שחלמתן עליו, במהלכו תפסעו לצד בן הזוג שבחרתם מול קהל עדים נרגש. מאחר ומדובר בהכנות לא מבוטלות הנדרשות להשלמת התמונה ולאירוע מוצלח, כזה שייזכר באופן חיובי, לאורך זמן ושישאיר טעם טוב בפה, ריכזנו עבורכם מקבץ טיפים להכנות לחופה.

רשימת מכולת עדכנית ומסודרת

כדי לעשות סדר בעניינים, לא לשכוח פרטים ומשימות חשובות, מומלץ לפני שמתחילים בהכנות, לרכז רשימה מסודרת של מטלות ומשימות נדרשות, החל מההרשמה ברבנות, הדרכת כלות, בחירת צלם, תקליטן, מתנות לאורחים ועד בחירת איפור כלות ושמלת כלה, לרבות כל הפרטים הקטנים הכרוכים בכך. מומלץ לערוך רשימה כזו במחשב, כך שתהיה נתונה לשינויים ולעדכונים שוטפים. מומלץ להיעזר בחומר מקצועי שיכוון אתכם בכל הסעיפים הרלוונטיים או/ גם להתייעץ עם חברים שעברו שלב זה בחייהם ונשארו עם טיפים ועצות מה חשוב ועל מה מוטב לוותר.

רשימת מוזמנים ובחירת מקום לאירוע             

לפני שתוכלו להתמקד מבחינת חיפוש מקום מתאים לחתונה, חשוב להכין רשימת מוזמנים מתוכננת, הכולל את החברים, האנשים בעבודה, קרובי המשפחה, אורחים מצד ההורים וכיוצא בזה. מומלץ גם כך, שהרשימה תהיה ממוחשבת ותכלול את פרטי ההתקשרות מול כל אורח או מי שאחראי להזמנתו. לאחר שתגיעו לרשימת אורחים ייצוגית, תוכלו להתמקד בבחירת המקום המתאים ביותר לגודל האירוע המתוכנן. מבחר המקומות לחגיגות מהסוג אינסופי ומגוון, החל מאולמות אירועים בשרון, במרכז, בשפלה ועד גני אירועים בחדרה, בשרון באחד מהמושבים ועוד ועוד. בעת בחירת המקום לאירוע, חשוב לוודא שמדובר במקום שיש לו רישיון עסק בתוקף ולראות אותו במו עיניכם למען הסר ספקות. בנוסף, מומלץ לבחור מקום נגיש, הכולל חניה מסודרת וכזה שיעמוד בתקציב שהגדרתם לעצמכם לצורך העניין ומתאים לתנאי מזג האוויר הצפויים במועד החתונה. במידה והאירוע מתוכנן לעונה נעימה מבחינת הטמפרטורות, אפשרות של גני אירועים בחדרה או במקומות אחרים תהיה רלוונטית ביותר, תאפשר חגיגת אירוע באווירה רומנטית, פורחת וירוקה.

בחירת נותני שירותים

חשוב לבחור נותני שירותים נגישים, סבלניים וגמישים. בפני כל אחד מהם חשוב לסגור את הפרטים הקטנים מראש על מנת לחסוך אי נעימויות וקבלת החלטות קריטיות בזמן אמת ברגעים מלחיצים בזמן החתונה. לגבי הצלם, חשוב לסגור את התנאים מראש, כולל כמות התמונות, עלויות לפיתוח, אפשרות להגדלות תמונות, עותקי וידיאו וכיוצא בזה. מבחינת התקליטן, חשוב להגיע להתרשם מאירוע בהנחייתו כדי לעמוד על התאמתו לסגנון ולאופי האירוע המתוכנן שלכם. בנוסף, חשוב לסגור את כל הפינות מבחינת בחירת השירים, מה משמיעים ומה בהחלט לא.

שמלת כלה, איפור מקצועי ונעליים

על מנת שהכלה תהנה מהופעה מושלמת מכל הבחינות, יש צורך להצטייד בשמלת כלה ייחודית ומתאימה לנתונים הגופניים, לבחור נעליים מחמיאות שישתלבו עם השמלה שנבחרה וחשוב לא פחות שיהיו נוחות מאחר ומדובר בשעות לא מבוטלות על הרגליים, כולל פיזוזים על רחבת הריקודים. כדי להשלים את התמונה וליצור הופעה קורנת ומלאת חיות, טבעית ככל הניתן אך יחד עם זאת, פוטוגנית וצבעונית במידה בתמונות ובסרט הוידיאו, מומלץ להיעזר בשירותיה הנאמנים של מאפרת המתמחה באיפור כלות מקצועי. מאפרת זו כדאי לבחור מתוך המלצות של מישהו שהתנסה בשירותיה ונותר שבע רצון מהתוצאה, להתרשם מתיק העבודות המעיד על מקצועיותה וסגנונות האיפור הנפוצים, להגיע למפגש איפור ניסיון כדי לתאם ציפיות מבחינת הסגנון, המוצרים והצבעים ולחסוך לחצים ביום החתונה עצמו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *