דף הבית / אירועים עסקיים / הפקה נכונה של אירועים וכנסים מקצועיים
אירועים וכנסים מקצועיים - כיסאות

הפקה נכונה של אירועים וכנסים מקצועיים

אירועים מיוחדים וחגיגיים הם דבר נפוץ מאוד כיום בישראל ובעולם המערבי כולו, ובצדק – מדובר בדרך מעניינת ומהנה לחגוג אירועים משמחים כאלו ואחרים ולהפגיש בין אנשים רבים הקשורים בצורה כזו או אחרת, או העוסקים באותו תחום כללי. בעוד חתונות ואירועים משפחתיים הם האסוציאציה הראשונה העולה אצל אנשים השומעים את המושג "אירועים חגיגיים", כאן ברצוננו לדבר דווקא על סוג אחר של אירועים חגיגיים. הכוונה היא לאירועי חברות ו/או כנסים מקצועיים כאלו ואחרים, הנערכים בארץ לעיתים תכופות, שוב – עקב היעילות והפונקציונאליות המאפיינת אותם. אירועים וכנסים מקצועיים כאלו מהווים הזדמנות מצוינת למשל להשיק מוצר או שירות חדש ולהביא אותו לחשיפה רחבה כמה שניתן, או לחילופין לערוך ערב גיבוש לעובדי חברה מסוימת, ערב גיוס כספים ותרומות עבור מטרה כזו או אחרת ועוד.

בעוד ניתן להשיג הרבה מטרות חשובות באמצעות אירוע "מקצועי" או כנס כזה או אחר, חשוב לשים דגש על הפקה נכונה של אותו אירוע, או במילים אחרות – לשכור אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים בעלי ציוד לאירועים מקצעי, על מנת שיפיקו את האירוע בצורה מושלמת.

ערב גיוס תרומות ועד כנס רפואה משלימה – בכל מקרה יש צורך בהפקה איכותית

בין אם האירוע שאנחנו מתכננים הוא ערב גיבוש או גיוס תרומות, ובין אם מדובר בכנסים מקצועיים של רפואה משלימה בו מועבר מידע על הכל החל מדיקור סיני ועד טיפול עבור פיברומיאלגיה, המשותף לכל התרחישים הללו הוא כי בכל מקרה קיים צורך מהותי בהפקה איכותית ומקצועית, אם רוצים להשיג את המטרה. ניקח כדוגמה את אותו כנס בנושא רפואה משלימה, אשר סביר להניח כי המטרה של מארגניו היא להשיג כמה שיותר תשומת לב ועניין, ואולי למשוך כמה שיותר מטופלים למרפאות השונות, סטודנטים למוסדות הלימודים השונים בתחום וכד'. רק על ידי הפקה נכונה הכוללת את הכל, הזמנת חברה להסעות לאירועים, עיצוב הכנס עצמו  ועד לפרסום והשיווק שלו בערוצים השונים, נוכל להבטיח אפקטיביות מקסימאלית של הכנס בהשגת התוצאות הרצויות. בין אם הדבר הנכון לעשות הוא להקים דוכנים על פי המרפאות ומוסדות הלימוד השונים, או דוכנים על פי המחלות ודרכי הטיפול השונים (דוכן לדיקור סיני, דוכן לרפלקסולוגיה, דוכן לטיפול בפיברומיאלגיה וכד'…), על ידי היוועצות עם אנשי המקצוע מצד ההפקה תוכלו להגיע למסקנות הטובות ביותר..

כמובן שגם עבור ערב גיוס תרומות, גיבוש חברתי או כל סיבה אחרת, איכות ההפקה וניסיון המפיקים העובדים על האירוע, הם שיקבעו בסופו של דבר את רמת ההצלחה של האירוע, ועד כמה הושגו המטרות והיעדים השונים.

במידה ואתם עורכים אירוע או כנס מקצועי כזה או אחר בזמן הקרוב, ומעוניינים להבטיח כי אותו אירוע יצליח וישיג את התוצאות הרצויות, כדאי שתפנו לחברת הפקות מקצועית ומנוסה, כאשר אין צורך ללכת רחוק – "קיץ" יוכלו להפיק עבורכם את האירוע או הכנס העסקי המושלם!…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *