דף הבית / יום הולדת / ליצנים / הפקה עם ליצן לאירוע
ליצן לאירוע - פרצופים

הפקה עם ליצן לאירוע

אם החלטנו להרים אירוע שרוצים שיהיה הפעלתי, חווייתי, כייפי ומהנה, צריך לחשוב על כל האלמנטים החשובים ביותר על מנת שהאירוע יוכל להצליח. רעיון מאוד טוב שתמיד עובד הוא ליצן. הכי פשוט להביא ליצן לאירוע. יש כמה נקודות חשובות שצריך להכיר את החשיבות שלהן לפני הבאת כל ליצן לאירוע. ישנם הרבה מאוד ליצנים שמציעים את שירותי הליצנות וההפעלה שלהם וצריך לדעת את מי בוחרים. להלן 10 טיפים לבחירת ליצן:

1. קודם כל יש לבדוק המלצות. אם אנחנו מכירים חברים שארגנו כבר אירועים כאלה ואחרים ושכרו את שירותיו של ליצן כזה או אחר, ההמלצות שלהם שוות הרבה.
2. חשוב לדעת האם הליצן עובד בכל רחבי הארץ או שמא הוא ממוקד על איזור גיאוגרפי ספציפי.

כל ליצן לאירוע צריך להיות מאובזר

בנוסף לטיפים שנכתבו כבר, יש עוד מספר דגשים חשובים שיש צורך לבדוק לפני ששוכרים את שירותיו של כל ליצן לאירוע:
3. חשוב לדעת מהן ההפעלות שהליצן מציע לאירוע הספציפי שלנו וכמה זמן נמשך המופע, או שמא יש הפעלות נוספות.
4. כל ליצן מביא איתו רוח אחרת של הופעה ותכונות ליצניות, כדאי לדעת ולברר מראש שההופעה של הליצן מתאימה לאירוע עם הקהל שיהיה שם. יש ילדים בכל מיני גילאים, והם שונים האחד מן השני.
5. אם הליצן מביא איתו ציוד לאירוע, חשוב לדעת שהוא מביא מספיק ציוד או שאנחנו צריכים להביא תוספות, כמו בלונים, קישוטים אחרים, ממתקים וכיוצא בזה.

כל ליצן לאירוע מקדים באופן קבוע

את המקצועיות של הליצן בתהליך ההפקה אנו חייבים לוודא ולברר, על מנת שלא יהיו בעיות מיותרות. כאשר אנו שוכרים את שירותיו של ליצן לאירוע, חשוב לנו לעבוד גם עם לוח זמנים מסוים:
6. הליצן צריך להתכונן לקראת האירוע ולהכיר את הקהל שאותו הוא אמור להפעיל. בירור מקדים של הנפשות הפועלות וחתני או כלות השמחה יכול להועיל מאוד.
7. אפשר ומומלץ אפילו לבקש לקבוע מפגש בין הליצן ובין הילדים, אם מדובר באירוע כמו יום הולדת וכיוצא בזה.
8. את כל ההפעלות שהליצן מביא איתו צריך לזכור ולהוקיר, וחשוב לזכור גם שאלו הדברים שהובטחו לפני הכל. אם שירותי הליצן כוללים גם הפעלות שקטות יותר בזמן האוכל לאחר המופע המרכזי, כדאי יהיה לדעת מראש את סדר הפעולות של האירוע והדרכים של הליצן להעניק את מיטב כישרונו.

ליצן לאירוע גם עולה כסף

אם אנחנו שוכרים את שירותיו של ליצן לאירוע שאנחנו מבקשים לעשות יש גם את העניין הפיננסי שצריך לסגור:
9. לפני ששוכרים את שירותי הליצן, כדאי גם לעשות סקר שוק. אמנם ההמלצות חשובות, אבל גם המחיר של שירותי הליצנות צריך להיות בהתאם.
10. מומלץ לראות מה כולל המחיר שמבקש כל ליצן בעבור שירותיו, ולראות האם כל שירותי ההפעלה באמת גלומים נכון במחיר.
והכי חשוב, ליהנות. להזמין ליצן לאירוע זה כייף טהור. גם לילדים וגם למבוגרים.

אם אנו מתכננים הפקה גדולה, ביכולתנו לשקול זכיינות על הפקת אירוע ארצי או בין לאומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *