דף הבית / חתונה / איפור כלות בעונות מעבר
איפור לאירוע מברשות

איפור כלות בעונות מעבר

עונת המעבר, ידועה בשינויים קיצוניים בגלל מזג האוויר. בבקרים חם ובערבים קר, מה שיכול לגרום לעור שלנו להתייבש יותר בעונות המעבר, ישנה חשיבות רבה לשימוש נכון בקרם טיפוח וטיפול פנים הכולל פילינג מסיכות הזנה בכדי שהעור ייראה חיוני, רענן וגמיש.  סרומים למיניהם, יוכלו לעזור בטיפוח עור הפנים. זו עובדה ידועה כי איפור ייראה טוב אך ורק על עור מטופח במיוחד בעונות המעבר. השינויים בעונות המעבר, מצריכים מאיתנו לשנות את מוצרי הטיפוח שלנו לעור ולפנות את מוצרי הטיפוח הקיציים, לטובת מוצרי טיפוח שיתאימו  לעונות המעבר כמו סתיו-חורף או בין האביב לקיץ. חשוב לבחור את מוצרי הטיפוח בהתאם לסוג העור שלנו. כלות המתחתנות בעונות המעבר, חייבות כי המאפר או המאפרת שלהם, יהיו מודעים לשינויים בעור בעונות אלה והם אף צריכים להיות מעודכנים לאופנת האיפור החדשה בעונות אלה שתתאים לכלות. כדאי כי כלות המתחתנות בעונות המעבר, תעבורנה טיפול פנים מקיף והזנת העור בהתאם לעונה, כך שהאיפור ייראה זוהר ורענן על עור פנים יפה ,מטופח וחיוני.

איפור לכלה בעונות המעבר

צבעי האיפור עבור כלות המתחתנות  בעונת הסתיו, יהיו בגוונים של אבני חן כמו בורדו ירוק או כחול אצילי, היות ועונת הסתיו מגיעה לאחר עונת הקיץ המאופיינת בצבעי איפור צבעוניים ותוססים יותר. למראה זוהר, יש להימנע מצבעים אפלים או שחורים. לכלות המתחתנות בעונת האביב, צבעים רכים יותר בגווני הפסטל, יתאימו לעונה זו. ישנן כלות שתעדפנה להתאפר גם בעונת המעבר בגוונים של המראה הטבעי  שיש בו יותר תוך התייחסות לצבעי העור. האדום הבוהק והצלליות הבולטות יותר יפנו את מקומם לצבעי גוף רכים ועדינים. הבולטים בגוונים אלה, יהיו הברונזה, צבעי אדמה שיקנו מראה רענן ורך יותר המתאים להרבה כלות בעונות המעבר. יש לציין כי המראה המעושן גם באיפור כלות עדיין ממשיך לשמור על מקומו, אך מראה זה, גם בעונות המעבר, יהיה יותר מעושן וידגיש מסתורין ועיניים חתוליות אבל עדיין, ללא הגזמה עם שמירה על איפור מעודן יותר.

בהמשך ישיר לאיפור כלות, אל לשכוח שגם הלבשה תחתונה לליל הכלולות צריך להיות בהתאם למצב הרוח וגם לעונות המעבר. אז התאמנו את האיפור והצבעים לחודש בשנה. אך הלבשה תחתונה לכלה הינה חלק בלתי נפרד מהמראה של הכלה. כך מחטב חייב להיות בהתאם לגיזרת השימלה, לרוב יהיה ללא תפרים ומכסה את רוב הבטן.

תוספות ריסים מלאכותיות בקרב כלות הנישאות בעונות המעבר

בהרבה מקרים, נהוג להוסיף לכלות ריסים מלאכותיים שלמים, אך החידוש המרענן השנה הוא שתהיינה תוספות של ריסים אך בצורת ריסים בודדים, לקבלת מראה עדין יותר אך בכל זאת עדיין מרשים. המראה הכללי של איפור כלות בעונות מעבר יהיה אוורירי, אלגנטי ופחות מלודרמטי. כאשר מדובר באיפור כלות, למרות העובדה שרוב הכלות מתחתנות בלבן בכל עונות השנה, האיפור חייב להיות מעודכן לעונות השנה ולהעניק לכלה את החיבור הדרוש של ליל כלולותיה לעונה בה היא בחרה להינשא. יש לבצע איפור ניסיון לכלות הנישאות בעונת המעבר כך שיהיה להן את הרושם הרצוי להן ביום החשוב ביותר בחייהן.

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *