דף הבית / חתונה / מקום לחתונה / חגיגות יכולות לקרות בכל מקום

חגיגות יכולות לקרות בכל מקום

בלונים הם אחת הדרכים הכי פשוטות, נגישות, מהירות וזולות לשנות מצב רוח ולהביא אושר ורוח משחק. לא סתם הפכו בלונים לסמל בכל כך הרבה תרבויות לשמחה, קלילות, חגיגה ותחושת הנאה ומשחק. במציאות של היום בה אפשר לעצב בעזרתם כל כך הרבה סגנונות וליצור אוירה מיוחדת בהתאם לאירוע, יותר ויותר אנשים מבינים שבלונים אינם מיועדים דווקא לחגיגות וימי הולדת של ילדים. שימוש מושכל ויצירתי בבלונים על שלל הצבעים, הצורות והשילובים ביניהם, יכולה להיות הדרך שלנו להרים את מצב הרוח ולגרום גם לרציני ולמעונב שבאנשים להעלות חיוך רחב על שפתיו. מגוון הצעות העיצוב הקשורות בבלונים יכול להפוך חדר פשוט למרהיב ומרשים ולשנות אוירה בכמה דקות. רק צריך לדעת מי קהל היעד ואיזה מצב רוח נרצה להביא עבורו- חגיגה פרועה, מסיבת יומהולדת , אוירת שטות וילדות או חגיגה יוקרתית בטוב טעם? בהתאם גם צריך לראות היכן נערך האירוע- בבית פרטי? במשרד? כשאנו מתכננים עיצוב ירוע עלינו לבדוק מה מארגני האירוע עושים ואיך הם מתכוננים אליו. יתכן שהמזמינים עושים חיפוש בגוגל וכותבים- מלונות בארץ , ברגע זה ממש, בכדי להגיע לחלל המתאים להם ביותר עבור האירוע. יתכן מצד שני או שאולי הכתובת המתאימה למימוש החלום שלהם היא בכלל מלון בוטיק . כל בחירה כזו תגרום לעיצוב להשתנות ולהתאים את עצמו לחלל הנתון ולאופי המסיבה.

כל הסיבות לשמוח

בשנים האחרונות החלה להגיע לארץ מגמה עסקית של הנוהג לחגוג אירועים קטנים מחוץ למשרד. כבר לא נדיר לשמוע על עובדי משרד או חברה המתאספים לסוף שבוע יחד וחוגגים את הצלחתה של הצעה עסקית או סגירת קידום מקצועי למחלקה מסוימת. אירועים עסקיים הם היום אחד מענפי האירועים השכיחים והרווחים ביותר והם מתקיימים בהיקפים שונים. מיארוע נקודתי של מספר עובדים ועד לכנסים מקצועיים בסדר גודל רחב שגודשים את אולמות הכנסים ואת חדרי ההרצאות של בתי מלון באילת ובתי הארחה. ברבים מהם ניתן דגש אמיתי לעניין העיצוב מתוך ההבנה שהדבר הראשון אותו אדם רואה כשהוא מגיע למקום זה את האווירה שדאגנו להשרות בה ולהקנות לה.

בלונים יוצרים מיד אוירה שמחה, קלה , יצירתית וילדית שבמקרה של אירועים מקצועיים יכולה להביא דווקא לפריצת דרך ביחסים בין העובדים לבין עצמם ולהשפיע על מידת שביעות הרצון שלהם מהאירוע המקומי ומהחברה בכלל.

גם ארועים משפחתיים ובין חברים החלו להתקיים מחוץ לבתים הפרטיים. מי רוצה את הבלגן והטרדה שבאירוח ביתי בזמן שיש כל כך הרבה אופציות זמניות וסבירות מבחינת תמחור לארגן חגיגה ולשלב אותה בנופש קצר? מגוון האופציות הוא רחב- ימי הולדת לילדים, חתונות כסף או אפילו זהב, מסיבות גיוס ומסיבות רווקים, ארועים חגיגיים כמו יומהולדת 40, 50, 60, 70 ואפילו 80 הם כולם כר פורה ומרגש עבור בני משפחה וחברים להתאסף יחד ולעשות שמח. וכשמעצבים חגיגה כזו, בלונים וקישוטים מלאי צבע והומור יעניקו תמיד מימד של תשומת לב, אהבה וחגיגיות לכל אירוע ובכל מקום. גם אדם בא בימים מתמלא בתחושת שמחה למראה חדר מקושט ומשעשע שנועד לברכו לכבוד יומהולדתו.. ואין כמו חיוך על השפתיים בכדי להתחיל לחגוג ולהינות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *