דף הבית / הפקת אירועים / חגיגת האירוע בסוף שבוע שלם
ממתקים למסיבה

חגיגת האירוע בסוף שבוע שלם

אירועים חגיגיים שונים הם סיבה אמיתית למסיבה. הדבר נכון שבעתיים כאשר מדובר בחתונה – אחד האירועים המרגשים והבלתי נשכחים ביותר בחיים. חתונה היא הרבה יותר מאשר עוד אירוע חגיגי – מדובר בטקס מרגש ובעל משמעות נצחית עבור בני הזוג, ולכן רבים מהזוגות המתחתנים בוחרים להרחיב את החגיגה סביב המאורע, וערוך אותה לאורך סוף שבוע שלם.

חתונה לאורך סוף השבוע – דואגים לגני אירועים ואיפור כלות רק פעם אחת

זוגות רבים אשר חווים את הלחץ העצום הכרוך לעיתים בהפקת החתונה שלהם, רק רוצים לסיים עם המאורע המרגש הזה (מרגש יתר על המידה עבור אנשים מסוימים..), ולהאריך אותו לסוף שבוע שלם במקום ערב אחד נשמע להם יותר כמו סיוט מאשר כמו רעיון מרגש ואטרקטיבי. אבל מה שהם לא מבינים זה שהכוונה כאן היא לא להאריך את אירוע החתונה עצמו למשך סוף שבוע שלם, אלא רק את החגיגות המהנות וחסרות המחויבות לכאורה – ספא בצפון יכול להיות הפתרון המושלם. ערב החתונה עצמו הוא ערב לחוץ מאוד, אליו מתכוננים בקפידות במשך חודשים רבים – הזמנת גני אירועים וקייטרינג, קניית טבעות, שמלת כלה וחליפה לחתן, תקליטן, צלם סטילס, איפור כלות ועוד ועוד – אין סוף לשירותים השונים שיש לתאם ולסגור לקראת הערב הגורלי, בו רק מקווים שהכל יעבור בשלום.
אז כאשר מאריכים את חגיגת החתונה לסוף שבוע שלם, עדיין צריך לסגור רק פעם אחת גני אירועים או איפור כלות. שאר סוף השבוע הוא לא אירוע חגיגי נוסף בו כל העיניים נשואות אליכם, אלא פשוט עוד יומיים של חגיגות והנאה, בהם המטרה העיקרית היא לפרוק את הלחץ מהחתונה עצמה, ופשוט ליהנות ולחגוג את המאורע המשמח עוד קצת.

כך, זוגות רבים חוגגים את המאורע למשך סוף שבוע שלם לאחר החתונה הנערכת ביום חמישי בערב, בבית מלון מפנק או צימר באמירים. כמובן שמי שמעוניין לשכור את גן האירועים של החתונה לעוד ערב ולעשות "אפטר פארטי" מוזמן לעשות גם את זה – כל זוג ומה שעושה לו את זה…

זוגות רבים קופצים על ההזדמנות לחגוג את החתונה שלהם לאורך סוף שבוע שלם, דווקא משיקולים כלכליים – לאחר שכבר מארגנים חתונה בכמה עשרות אלפי שקלים טובים, ההוצאה השולית על עוד יום או יומיים של פינוקים וחגיגות היא זניחה. זוגות אחרים עושים זאת מפני שהחתונה היא אחת ההזדמנויות היחידות שלהם לחגוג יחד עם כל המשפחה והחברים הקרובים – קבוצה של אנשים אשר רק לעיתים רחוקות מתרכזת כל כולה יחדיו. אם כבר הבאנו את כולם לפה לערב אחד, הם אומרים לעצמם, למה שלא נשאיר אותם פה עוד יומיים ונחגוג כמו שצריך?…

לסיכום, הארכת חגיגת החתונה לסוף שבוע שלם היא רעיון מעניין ומפתה מאוד – אם יש לכם את הזמן ואת הכסף לעשות את זה. במידה ורעיון זה מדבר אליכם – שקלו אותו ברצינות – כך לאורך שנים אתם תיזכרו בחתונה שלכם, ויהיו לכם זיכרונות משמחים של שלושה ימים, במקום של ערב אחד בלבד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *