דף הבית / בת מצווה / טיול בת מצווה בעולם
טיול בת מצווה בעולם - מחברת

טיול בת מצווה בעולם

חלקן הגדול של המשפחות היהודיות בעולם ובישראל בפרט מעדיפות לוותר על חגיגת בת המצווה ולצאת במקום זה לטיול מרתק עם כל המשפחה. זו בהחלט אפשרות לגיטימית לציין את יום המעבר מילדות לבגרות, במיוחד כאשר בימינו אפשר לעשות טיול בכל מקום בארץ ואו בעולם. טיול בת מצווה יכול להיות במסגרת של טיול מאורגן, ישנן חברות נסיעות רבות המציעות חבילות כדאיות במסגרת של טיול בת מצווה ויכול להיות גם טיול עצמאי, כאשר המשפחה רוכשת כרטיסי טיסה ובאופן עצמאי מטיילת במקום בו בחרה. טיול בת מצווה יכול להיות טיול מרתק בחוץ לארץ ויכול להיות מסע הרפתקני בגבולות ארצנו, כך או כך, זו תמיד אפשרות להתחבר לשורשים המשפחתיים ולגלות עולמות חדשים.

טיול בת מצווה – ברחבי אירופה

טיול בת מצווה ברחבי אירופה יכול להיות אחד הטיולים המרתקים והקסומים שיש. למעשה, זו אחת הדרכים הנפלאות לכל ילדה בת 12 לחגוג את בת המצווה שלה יחד עם משפחתה או חברותיה הטובות.

עם זאת טיולים מאורגנים באירופה הם לא עסק זול, למרות שתמיד אפשר למצוא חבילות אטרקטיביות בחברות נסיעות שונות. זה יכול טיול בת מצווה בקרוואן – טיול עם כל המשפחה במהלכו תחצו כמה מדינות, תתפעל מהנוף הירוק, תטבלו באגמים צלולים, תאכלו מאכלים מקומיים כגון סושי, פסטות ועוד ותכירו המון אנשים חדשים. זה גם יכול להיות טיול מסע בעקבות סצנת האופנה האירופאית, במהלכו תבקרו במילאנו, בפריז ובעוד כמה בירות אופנה חשובות.

טיול בת מצווה – ספארי באפריקה

ספארי באפריקה זו האפשרות המרתק והמומלצת ביותר לכל החפצים לעשות טיול בת מצווה בלתי נשכח. אם זה בגלל נופי הסוואנות הבתוליים, אגמים מדבריים מהפנטים, יערות גשם הרריים, הרים המתנשאים לגובה 5,200 או בגלל חיות הבר הנדירות שניתן לראות שם בשפע. למעשה, טיול בת מצווה לספארי באפריקה יכול להיות סוג של טקס חניכה וחוויה מגבשת במיוחד לכל המשפחה. זה יכול להיות טיול עצמאי אם כי עקב המצב הביטחוני ההפכפך במדינות האפריקניות, כדאי להצטרף לטיול מאורגן המבטיח ראש שקט במהלך הטיול.

טיול בת מצווה – בארץ ישראל

טיול בת מצווה לא חייב להיות טיול יקר בחוץ לארץ ותמיד אפשר למצוא טיול בת מצווה מרתק גם בגלות ארצנו הקטנטונת. מה גם, טיול בת מצווה בארץ מחבר אותנו לשורשי ארץ ישראל ולאירועים שהתרחשו כאן לפני מאות ואלפי שנים ויכול להיות מאוד חינוכי ומרתק. זה יכול להיות טיול בירושלים שיתחיל בחומות העיר העתיקה, ימשיך לכותל המערבי, למנהרות הכותל ולרובע היהודי ויסתיים בארוחה ירושלמית משובחת. זה גם יכול להיות טיול בת מצווה שהוא טיול ג'יפים בנחל ציפורי הכולל סיור בעקבות צדיקים מימי המשנה וארוחת שטח אל מול נופי ארץ ישראלי הקדומים ויכול גם להיות טיול בכנרת הכולל בילוי בחמת טבריה, בילוי בלונה פארק  עם התלהבות ילדותית במתקנים ובמבחר טרמפולינות, עלייה לילית למבצר כוכב הירדן ומופע לייזרים מרהיב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *