דף הבית / בת מצווה / טיול בת מצווה
טיול בת מצווה מפה

טיול בת מצווה

היום נוהגות נערות רבות לחוגג את גיל 12 בטיול בת מצווה מיוחד. רבים מטיולי בת מצווה נערכים מעבר לגבולות הארץ במדינות מרתקות ומרגשות ביבשת אירופה, באמריקה או בכל מקום אחר, והם מסמלים בדרך בלתי נשכחת את המעבר משלב הילדות לשלב הבגרות בתהליך תכנון הטיול הילדים אוחזים במקלדת שליטה. לטיול בת מצווה ניתן לצאת לבד עם אחד ההורים או אפילו בטיול מאורגן המיועד לבנות החוגגות בת מצווה ולקרוביהן. טיולי בת מצווה מאורגנים נערכים בכל היעדים הפופולאריים וכוללים אטרקציות שונות המתאימות לנערות בגיל זה. היתרון בטיול בת מצווה מאורגן הוא בכך שהוא כולל הכול, החל מטיסות, דרך בתי המלון, כרטיסי הכניסה לאתרים, האוטובוסים וכלה במדריכי תיירות מקצועיים.

לצד טיולי בת מצווה משפחתיים, ניתן לצאת היום גם לטיולי בת מצווה הכוללים רק בני נוער ללא ליווי של הורים. גם טיולי בת מצווה לנוער כוללים סל של כל השירותים, ובני הנוער אינם צריכים להתעסק כלל בבירוקרטיה – לבד מהטיסות, האוטובוסים וכרטיסי הכניסה לאתרים, טיולי בת מצווה לנוער כוללים ליווי צמוד, שלוש ארוחות ופעילויות המתאימות במיוחד לבני נוער.

להיכן מומלץ לטוס בטיול בת מצווה?

היעדים הפופולאריים ביותר לטיולי בת מצווה הם מדינות יבשת אירופה, ארצות הברית והמזרח הרחוק, ובעיקר תאילנד. בטיול בת מצווה בארצות הברית אסור לפספס את הביקור בדיסנילנד ובאולפני וורנר. גם לאס וגאס והחוף המזרחי הם יעד אטרקטיבי מאוד לטיולי בת מצווה, וכמובן, בכל טיול בת מצווה המכבד את עצמו, אסור לשכוח את גולת הכותרת – העיר ניו יורק ופסל החירות. תאילנד הפכה גם היא בשנים האחרונות ללהיט טיולי בת מצווה של מטיילים מהארץ.אלוהים לא נח במלאכת עיצוב אתרים לנופש הרבים בהם אנו יכולים לבקר ותאילנד הכשיות מציעה לבנות, המבקרות בה במסגרת טיולי בת מצווה, שלל חוויות אקזוטיות – שייט על נהרות, רכיבה על פילים, מפגש מרתק עם נשים ארוכות צוואר, שיקיים של פירות טרופיים וחופים מדהימים. היעדים המועדפים לטיולי בת מצווה באירופה הם "עיר האורות" הרומנטית פריז, אמסטרדם התוססת, לונדון המחויטת וספרד. בטיול בת מצווה באירופה ניתן ליהנות משיטוט ברחובות הציוריים ובפארקים הגדולים והמרשימים, כדוגמת "אפטלינג" שבהולנד, ומביקור ב"דיסנילנד" שבצרפת וב"טרה מיטיקה" – פארק רכבות הרים מרשים שבספרד. תמיד ניתן לצאת לטיול בת מצווה בלתי נשכח גם באיטליה – רומא הציורית, האי קפרי, העיר וונציה שכאילו נלקחה מהאגדות, האגמים השונים והרי הדולומיטים הם מקצת מהמקומות המתאימים לטיול בת מצווה.

להתכונן נכון לקראת טיול בת מצווה

אם החלטתם לטוס לטיול בת מצווה אישי ולא מאורגן, חשוב ביותר להתכונן נכון לקראתו כדי להפיק ממנו את המרב. כשלב ראשון, יש להתאים את טיול בת מצווה למזג האוויר. הרי, לא תרצו להגיע לצרפת או אפילו לארצות הברית ולבלות את מרבית הזמן בחדר המלון עד להפסקת הגשמים השוטפים. בררו מהי העונה המועדפת לטיול בכל יעד ובחרו בו בהתאם לכך. אם אתם "נעולים" על יעד מסוים, שיקלו לדחות מעט את טיול בת מצווה לעונה הנעימה יותר גם אם הדחייה איננה תואמת לתאריך. הכינו את מסלול טיול בת מצווה מראש – קראו חומר בנושא, התייעצו עם חברים או חברות, אספו טיפים והסתייעו בספרי מדרכי טיולים. כך תוכלו לנצל את כל ימי טיול בת מצווה באופן מלא. ולבסוף, השאירו גם מעט מקום לחופש ולאלתור – הרי אחרי הכול, החופש הוא זה שעושה את ההבדל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *