דף הבית / בת מצווה / טיול מאורגן לחו"ל – מתנה לאחר האירוע
טיול מאורגן לחול - אוטובוס

טיול מאורגן לחו"ל – מתנה לאחר האירוע

אחרי שארגנתם אירוע, בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה, מסיבת יום הולדת עגול חגיגית במיוחד או כל הפקה גרנדיוזית אחרת, הגיע הזמן לחשוב על נושא המתנה לאחר האירוע. זו יכולה להיות מוחשית כמו פריט עיצובי לבית או משחק איכותי במיוחד לבני הנעורים אך גם יכולה להיות כזו חווייתית שתספק זיכרונות הרבה אחרי שתסתיים. מתנה שכזו, במידה והתקציב אכן מאפשר, הינה טיול לחו"ל לאחד היעדים המרתקים והמעניינים בעולם. על מנת לחסוך את כל הארגונים הלוגיסטיים טרום הטיול ולמי שנוסע בפועל- לאפשר נסיעה בראש שקט כשהכל כבר מאורגן בשבילו, מומלץ לשקול לבחור בטיול מאורגן לחו"ל. אפשרויות המסלולים שחברות טיולים מציעות כיום בתחום הטיולים המאורגנים רבות ומגוונות, כך שתוכלו לבחור ביעד קרוב כמו טיול מאורגן לאיטליה או דווקא להרחיק ולבחור יעד אקזוטי כמו טיול מאורגן לסין, המטרה היא ליהנות מכל מה שלמקום היעד להציע בזמן מוגדר מראש ולמצות את המקסימום במגבלות הקיימות. להלן מספר טיפים לבחירת חברת טיולים ומסלול טיול שיתאים כמתנה לאחר האירוע:

חברת טיולים מאורגנים- איך בוחרים בהצלחה?

חשוב לבחור חברת טיולים מקצועית ומנוסה בתחום הטיולים המאורגנים וכזו שלא מוציאה את הטיול הראשון שלה, נמצאת בתחום כבר תקופה לא מבוטלת ולמודת ניסיונות העבר. בנוסף, כדאי שהחברה גם תהיה כזו שעומדת מאחורי הצהרותיה באותיות הגדולות והקטנות מאחורי הטיולים. על מנת להגיע לחברה שכזו, מוטב לנסות לאתר המלצות מכאלו שכבר השתתפו באחד מהטיולים ולא לבחור בחברה אנונימית ולא מוכרת. במידה והמלצות מהסוג אינן נגישות עבורכם, נסו לבקש בחברת הטיולים עצמה פרטים של משתתפים בטיולים מוקדמים (עדיף באותו מסלול המתוכנן מבחינתכם) וצרו קשר עימם. היו ממוקדים בשאלותיכם ונצלו את ההתקשרות לדליית מידע חיוני לצורך קבלת ההחלטה. שאלו שאלות הנוגעות לרמת הקושי של המסלול, העניין והגוון שבו, איכות בתי המלון, מקצועיות המדריך ויחסו לחברי הקבוצה וכיוצא בזה. קחו בחשבון שחברת טיולים מוצלחת היא כזו שהמשתתפים בטיוליה אינם מסתפקים בטיול בודד אלא ממשיכים ליעדים נוספים.

מסלול טיול – איך בוחרים?

לאחר שהחלטתם על חברת הטיולים המתאימה ביותר מבחינתכם, עליכם לבחור את מסלול הטיול המבוקש. מאחר ומגוון היעדים האפשריים הינו רחב, קחו בחשבון פרמטרים כמו רמת הקושי של הטיול, התלויה בין השאר בכמות היעדים המתוכננים בזמן הקצוב. ישנם טיולים הכוללים בזמן מוגבל כמות גדולה של יעדים ולכן גם הקצב בטיול אינטנסיבי. לעומת, טיולים אחרים כולל יעד או שניים במהלך כל הטיול ואפילו מדובר ביציאה יומית ממלונות בלאס וגאס למבחר יעדים קרובים, כך שרמת הקושי הגיונית ונינוחה. בנוסף, וודאו עד כמה הטיול אכן מאורגן באופן מרבי או כזה הכולל מספר ימים פנויים, בהם חברי הקבוצה נדרשים למצוא לעצמם תעסוקה על חשבונם, דבר שמייקר, ולפעמים באופן משמעותי, את עלות הטיול הכוללת. במידה וברצונכם לדאוג כי הטיול אכן יהיה מאורגן במלואו, בחרו מסלול בו הכל כבר כלול ודאגו לוודא זאת מול חברת הטיולים. ולבסוף, כדי להתאים את מסלול הטיול לקהל היעד הרלוונטי, קחו בחשבון כי קיימים טיולים ייעודיים ממוקדים קהלי יעד, כמו למשל טיול למשפחות, לצעירים אחרי צבא, לשומרי מסורת, לבני גיל הזהב וכן הלאה. היתרון בבחירת מסלול שכזה הוא בהיותו מותאם לצרכים הייחודיים של קהל היעד וכולל קבוצה הומוגנית בטווח גילאים דומה ותחומי עניין משותפים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *