דף הבית / חתונה / מקום לחתונה / טיפים להפקת חתונה מרגשת

טיפים להפקת חתונה מרגשת

הפקת אירועים כמו חתונה הם מאותם רגעים מאושרים בחיינו שמלווים בהרבה מתח ולחץ לא צפויים ובטח שלא רצויים. מי מאיתנו לא רוצה שחתונתו תהיה שמחה ומרגשת?
לרובנו אם לא לכולנו יש חלום שמתאר איך תיראה חתונתנו בבוא העת, וכשהרגע מגיע וצריך להתחיל בהפקת האירוע וההכנות לקראת היום המיוחל בפתח, לעיתים ניראה כי הדבר הרבה יותר קשה ומסובך מכפי שדמיינו.
אז זה אומנם נכון שהפקת חתונה בפרט והפקת אירוע מכל סוג שהוא בכלל, הוא לא דבר פשוט הדורש מאיתנו הרבה מאד זמן, סבלנות וכסף.
ובכדי שהאירוע עליו חלמתם יראה בדיוק כמו החלום ובסופה של ההפקה תוכלו ליהנות מהאירוע של עצמכם הרי לכם כמה טיפים שיעזרו לכם בהגשמת החלום בדרך לחתונה מרגשת.

ראשית, חשוב לזכור שחתונה, כל חתונה מעצם היותה היא דבר מרגש. המעמד של טקס החופה שהינו טקס דתי המביא זוג אוהבים להתאחד בברית נישואין הוא דבר מרגש בפני עצמו, ולכן כל מה שיבוא כתוספת יעזור להעצים את ההתרגשות. מה שאומר בגדול הוא שכמעט כל  אטרקציה או מקום שתבחרו בו יהיו תוספת נחמדה ומעניינית, יחד עם זאת חתונה מרגשת לא חייבת להיות חתונה גדולה וגרנדיוזית שהושקע בה הרבה מאד כסף, ניתן לקיים אירוע קטן ומצומם ולהפוך אותו למרגש לא פחות. הדבר המרכזי שיוצר התרגשות בחתונה הוא האווירה, ויש שלושה גורמים מרכזיים המשפיעים על האווירה שיהפכו כל חתונה למרגשת.

תאריך החתונה, דבר שיכול לרגש מאד הוא תאריך לחתונה שיהיה משמעותי עבור הזוג או עבור המשפחה או חלקה לדוגמא: תוכלו לקבוע חתונה בתאריך בו הכרתם לראשונה, אם בחרתם באפשרות זו תדאגו לרמוז על כך לאורחים בכך שתציינו זאת על גבי ההזמנה. תאריכים מרגשים נוספים הם תאריכים כמו יום האהבה או הוולנטיין דיי רק קחו בחשבון שהם חלים בחורף, כך שאם תכננתם חתונת קיץ תיאלצו להחליט מה חשוב לכם יותר.

מקום האירוע, בהפקות מרגשות מיקום החתונה מאד משפיע, מאחר והמיקום הוא זה שקובע את האווירה. וליצירת אווירה מרגשת בחתונות קיץ עדיף להתחתן בגני אירועים, כמו שנהוג בדרום אמריקה היום ניתן למצוא כמעט בכל אזור בארץ גני אירועים באווירה רומנטית וקסומה בעלי גנים טרופיים ונופים מרהיבים המשקיפים לים או לחלופין באמצע המדבר. כמובן, שחתונה בטבע תעשה את העבודה רק תיקחו בחשבון שחתונת טבע דורשת הפקה לוגיסטית שהיא הרבה יותר מורכבת מהפקה בגני אירועים מסודרים.
בחתונות חורף, אפשר להחליט להתחתן בבית כנסת מפואר, קיימים בארץ מספר בתי כנסת גדולים אשר מקיימים טקסי חתונה ובחלקם ניתן אפילו לערוך מסיבה. כמובן שגם חתונה באולם הכי פשוט יכולה להיות מרגשת במידה ודואגים לעיצוב מתאים שייצור אווירה רומנטית.

והגורם האחרון והכי חשוב הוא החתן והכלה, מאחר והפקת החתונה עד לרגע האמת יוצרים בנו הרבה מתח, חרדות ולעיתים ריבים מיותרים ושוליים הדבר הכי חשוב בחתונה הוא מצב רוחם של החתן והכלה.
זוג שיגיע לאירוע שלו מתוח ועצבני יעביר את התחושות הללו לקרוביו וישפיע באופן ישיר על האווירה במקום. לכן חשוב מאד להתחיל את ההפקה מספיק זמן לפני מועד האירוע כך שיישאר מספיק זמן לשינויים שיבואו לקראת יום החתונה ולא להשאיר קצוות פתוחים ומתחים מיותרים ליום עצמו.
רצוי ביום החתונה לא להתעסק בנושא הפקת החתונה, הטילו סמכויות על הקרובים לכם והסירו מעליכם כל דאגה הקשורה בהפקת האירוע ובנותני השירות השונים במהלך האירוע עצמו. הכי מומלץ להקדיש את היום כולו לפינוקים ומנוחה לקראת הערב, חשוב לסגור את כל נושא ההכנות של הכלה כמו תיקונים אחרונים של השמלה בחירת מעצב השיער ואיפור מבעוד מועד ע"י תסרוקת ניסיון ואיפור ניסיון. קיימים אינספור סגנונות של  איפור כלות ולא היית רוצה להיתקל בהפתעות רגע לפני שאת יוצאת לצילומים או נכנסת לחופה. ברגע שיהיה לך מושג לגבי המראה הכללי שלך  לפני החתונה ותהיי שלמה עם החלטות שלך, הדבר יתרום לאווירה רגועה ונעימה מה שיפנה מקום להתרגשות עצומה בכניסה לאירוע.
ואם החתן והכלה מגיעים מלאי התרגשות איך אפשר שלא להתרגש עימם?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *