דף הבית / חתונה / מקום לחתונה / ירח דבש מסביב לעולם חלק א
ירח דבש מסביב לעולם - חוף

ירח דבש מסביב לעולם חלק א

בימינו, במיוחד בקיץ המהביל בארץ, נדמה שקשה מאוד להתחמק מאירועי חוצות הומים, עד כדי כך שייתכן שאפילו חלה אינפלציה בארץ בעסקי הפסטיבלים. אבל בעוד שבארצנו הקטנטונת יש מצב שנרצה להמנע מנוכחות באירוע אחד, שניים, או שנבחר להנות עם פסטיבלים הכוללים טיולים בדרום , בחו"ל, פעמים רבות שווה להגיע לאירועים הנוצצים בשביל לרקוד, ליהנות ולומר את מה שהישראלים הכי אוהבים להגיד; "הייתי שם".

אז כדי שנדע באיזה מקום בעולם שווה במיוחד לעשות סטייה קטנה מהדרך המסורתית, סידרנו לכם כאן רשימה של כל האירועים הכי נוצצים וה"אינים" ששווה לקפוץ לבקר אותם, מסביב לגלובוס ולחודשי השנה.

הקרנבל בברזיל

האירוע בה' הידיעה. מתרחש כל פברואר בברזיל ונחגג לציון חג הלנט הנוצרי. שתייה, ריקודים וגם קצת סקס וסמים, לוקחים חלק פעיל בחגיגות לקראת תחילת ארבעים ימי הצום החלקי של הנוצרים (לא רק אצלנו) ומסתבר שלפני חג נוצרי חשוב הברזילאים ומבקרים רבים מכל העולם, יודעים לעשות מסיבה כשצריך.

ההולי בהודו

כל מי שהיה בהודו במרץ, מכיר את התופעה מקרוב. מתישהו, בתחילת החודש, מטיילים תמימים מותקפים על ידי ילדים הודיים באמצע הרחוב או השביל. רק שהפעם, לא מדובר בתחינה לכסף אלא במטחי צבע שיורים, זורקים ומתיזים על העוברים ושבים לציון חג ההולי שחוגג את ניצחון הטוב על הרע. כך שמאחורי כל הצבע הזה, מסתתר רק טוב…

הסונגקראם בתאילנד

אם יש משהו שהתאילנדים יודעים לעשות טוב (מלבד מסאז'ים) זה לחגוג את ראש השנה שלהם שחל באמצע אפריל. אבל במקרה של התאילנדים, לא מדובר בראש דג ובתפוח בדבש מסורתי, אלא במחלמת מים ארצית. אין כמו לנסוע בטוק טוק רטוב…

הביי אוף ברייקרס בסאן פרנסיסקו

אם חשקה נפשכם בהזדמנות לעשות ספורט ולהתחפש, אז הביי אוף ברייקרס שמתרחש במאי בסאן פרנסיסקו יכול להתאים לכם בול. קצת הליכה, הרבה מוסיקה ובעיקר פאן, מושכים אנשים מכל העולם, בהם כמה נודיסטים שמנצלים את האירוע כדי להתערטל.

הגלסטונברי באנגליה

מעניין לדעת שפסטיבל המוסיקה הגדול בעולם מתרחש דווקא בעיירה פילטון באנגליה שמתעוררת כל שנה מחדש ביוני למספר ימים של מוסיקה, בוץ (כי עדיין יורד גשם באנגליה) וריקודים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *