דף הבית / חתונה / מקום לחתונה / ירח דבש מסביב לעולם חלק ב
ירח דבש חוף טרופי

ירח דבש מסביב לעולם חלק ב

אז אחרי שעברנו את המחצית הראשונה של השנה עם עם סקירת הפסטיבלים הגדולים שקיימים בעולם, בואו נבחן מה קורה מיולי והלאה בשאר חלקי הגלובוס – יאללה באלאגן!

מרוץ השוורים בפמפלונה

מי שביקש אקסטרים ועדיין לא מרגיש שהוא בא על סיפוקו, יכול לנוח ולהתחיל להפעיל את הרגליים במרוץ השוורים שמתרחש ביולי בפמפלונה שבספרד. החוגגים, שמים את חולצתם הלבנה הטובה ביותר, לוקחים כוס סנגרייה ביד ורצים! אבל לא סתם. מאחוריהם יש שור זועם שמחפש קורבן עם עניבה אדומה. לא לבעלי לב חלש…

ברנינג מאן בנבאדה

מי אמר ששנות השישים מתו? מי שמגיע באוגוסט לחגיגות הברנינג מאן באמצע מדבר נבאדה שבארה"ב, יגיד לכם משהו אחר בהחלט. הברנינג מאן הוא אירוע היפי אומנותי אלטרנטיבי של שישה ימים במדבר לוהט בו מתלכלכים בהרבה חול וגם לא לובשים יותר מידי בגדים. תחשבו על בובמלה, תורידו את הפרסום ותכפילו במאה וזה בערך מה שמצפה לכם שם. שיא האירוע, למי שמתעניין, הוא בשריפה של איש עץ ענק במרכז המתחם, חם.

אוקטוברפסט במינכן

למרות שהוא נקרא אוקטוברפסט, מסתבר שהאירוע הגרמני הגדול ביותר בעולם לשתיית בירות, מתרחש בכלל בספטמבר. מילא אם אנחנו היינו עושים את הטעות, אבל פה מדובר בגרמנים, יקים… ועדיין, אם נשים את ההטעייה החודשית בצד, מדובר באחד האירועים המשכרים ביותר שיש בספטמבר, בטח ובטח שבמינכן. האירוע עצמו חל במשך שבועיים אבל קשה לי להאמין שמישהו יצליח לשרוד מעבר לארבעה ימים שם כשהוא מפוצץ בבירה ובפרצלים…

יום המתים במקסיקו

לפעמים, אפשר גם לחגוג את המתים. זה בדיוק מה שקורה במקסיקו בחודש נובמבר כאשר המקסיקנים בוחרים לערוך אזכרה "אחרת" לקרוביהם המתים. היום מוקדש לניקיון הקברים, קישוטם ועריכת פיקניקים בבתי הקברות. אין ספק שגם למתים מגיע אירוע!

בכל רחבי העולם ולא משנה מה חודש של השנה, ניתן למצוא אנשים חוגגים. אירועים מיוחדים מסביב לעולם הם דרך מצוינת לעשות משהו שונה מאשר טיול רגיל שאנחנו עושים כשאנחנו מבקרים במקומות. בפעם הבאה שאתם מחפשים משהו פראי, מטורף, חגיגי, שווה לתכנן את הטיול שלכם סביב החגיגות האלה. ובמקביל, שווה גם לשבת עם עצמנו ולחשוב טוב לאיזה אירוע בארץ, שווה לגרור את הקרובים מטורונטו… וגם מאיזה אירוע הנ"ל שווה לגנוב איזה רעיון או שניים לאירוע הבא שלנו. כי הרי לא כולנו יכולים להרשות לעצמנו לטוס כל חודש לחו"ל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *