דף הבית / אירועים עסקיים / כל מה שצריך לדעת על מכירת מנופים
צילום חכם -רמי חכם

כל מה שצריך לדעת על מכירת מנופים

העתיד נמצא בבנייה – ואתם?

העתיד נמצא בתחום הפיתוח והבנייה. בעוד שבמשך שנים רבות מדינת ישראל הפקירה את תחומי הבנייה לגובה, בשנים האחרונות, בשל הביקוש ההולך וגובר לדירות ובתים בסטנדרטים בינלאומיים, הצורך במכשור וטכנולוגיות מתקדמות הולך וגדל. הפרויקטים המרשימים ביותר בארץ התחילו גם הם מתכנון חכם ומעורבות של אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב.

שיקולים ברכישת מנופים

ענף הבנייה ידוע בהיותו בעל פוטנציאל רב ועם זאת, בעל סיכונים ואתגרים לא מעטים. החל מהניהול, דרך התפעול הטכני ועד הרצת הפרויקטים בפועל. לפיכך, כשמדובר ברכישת עגורנים לפרויקטים משמעותיים, אין מקום לפשרות, ספקות או סימני שאלה.
הבחירה בעגורנים מקצועיים חייבת להתבסס על שימוש בציוד איכותי ומקצועי, העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לפני שמתחילים לחפש מנופים למכירה, ישנם כמה פרמטרים חיוניים שיש לקחת בחשבון.
• התאמה לסביבת עבודה
בשל הביקוש ההולך וגובר ישנם כיום סוגים שונים של מנופים, וההמצאות יוצאות לשוק חדשות לבקרים. כדי להימנע מטעויות שעלולות לגרום להפסדי ענק, רצוי להתאים מראש את סוג העגורן לסביבת העבודה, תוך בחינת אופי מזג האוויר, מאפייני חללי העבודה, גודל המרחב הפתוח ועוד.
• סוג המנוף
סוגים שונים של מנופים משרתים מטרות בנייה שונות. בעוד שחברות קטנות מסתפקות בסוג אחד של מנוף, חברות בעלות ניסיון רב יותר כבר מחזיקות מספר סוגים של מנופים. כך או כך, טרם הבחירה בסוג המנוף הרצוי יש להתאימו לאופי הפרויקט ולוודא כי אכן מדובר בעגורן העונה על הצרכים הספציפיים הרצויים.
• מטרות ארוכות טווח
בדיוק בשל העובדה לפיה כל פרויקט מצריך מענה מסוגים שונים, רצוי לחשוב לטווח הארוך כדי לחסוך הוצאות עתידיות עם כל פרויקט חדש. לעתים רבות, עגורנים שונים יכולים להתאים למטרות בנייה מגוונות ולכן יכולים לחסוך בהוצאות הכלליות.
• שירותי תיקונים

עגורנים המגיעים היישר מהחברה הינם בעלי תעודת אחריות ומעניקים לכם ראש שקט בכל הנוגע לתחזוקה השוטפת. עם הזמן, העגורן עובר בלאי טבעי ומצריך החלפה של מסבים שונים, חלפים ועוד. כדי ליהנות ממינימום טרחה ומקסימום שירותים, העדיפו לרכוש עגורן בחברות מנוסות המעניקות אחריות על המנופים הנמכרים על ידן.

בחברת סקיי ליין גאים להוביל את המגמות החדשניות ביותר בתחום ולקחת את השוק לסטנדרטים גבוהים יותר של ביצועים, הספקים וביצועים מרשימים. המרכז הלוגיסטי של החברה עומד לרשות לקוחותינו ומציע שירותים נרחבים ומענה לכל צורך תוך מתן שירות אישי והקשבה לכל לקוח. הודות לניסיון הרב שרכשנו במשך השנים, צוות אנשי המקצוע שלנו יעמוד לרשותך ויספק מידע, הכוונה וייעוץ בכל פרויקט שהוא.

skyline

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *