דף הבית / אירועים עסקיים / ימי גיבוש / מה החשיבות של אירוע חברה לפסח?
אירוע חברה לפסח - זריחה

מה החשיבות של אירוע חברה לפסח?

תתפלאו אולי לדעת, אבל מה שאתם יכולים לראות כמאורע סתמי למדי, יכול להיות ההזדמנות שלכם להזניק את החברה שלכם לעבר שיאים חדשים. אירוע חברה לפסח הוא לא עוד סתם הזדמנות לנאום כמה נאומים, לחלק מתנות לפסח, ולהרגיש שיצאנו ידי חובה, ממש לא – אירוע חברה לפסח הוא ההזדמנות שלכם לגבש את צוות העובדים שלכם, לקדם תהליך של פיתוח מנהלים בתוך החברה, להוקיר את העובדים והמנהלים המצטיינים והותיקים, ובתוך כל זה – להיחשב לבוסים הכי גדולים שאפשר. השאלה היא כמובן – איך מצליחים לקדם את כל התהליכים האלה בתוך חג אחד, ומה מייחד כל כך את חג הפסח, שדווקא הוא ההזדמנות שלנו גם להעצים תהליכים בתוך החברה, וגם לחגוג את המאורע השמח שקרה לאבותינו.

ההזדמנות שלכם לקדם פיתוח מנהלים

אירוע חברה לפסח אין משמעותו סתם מסיבת ריקודים. פסח טומן בחובו משמעויות רבות עבור העם היהודי – היציאה מעבדות לחירות, ההתגבשות כעם אחד עם מנהגים וחוקים – כל אלה הם לא רק סממנים תרבותיים שחזקים בגנים של כל אחד מאיתנו, אלא גם הזדמנות לבחון כיצד אנו מתנהלים כמנהלים בתוך החברה. קיימות כיום סדנאות רבות מאד של פיתוח מנהלים התעצמות המנהיגות בתוך החברה. זכרו, כי אתגר המנהיגות הוא כלל עולמי – להוביל אנשים לא מתוקף המעמד או הדרגה, אלא על-ידי יצירת מוטיבציה פנימית בעובדים. אירוע חברה לפסח הוא הזדמנות מצוינת לקחת את כל המנהלים של החברה אל סדנאות מיוחדות לבחינת תהליך המנהיגות בחברה, ולראות כיצד ניתן להעצים אותו.

וכמובן לא לשכוח את הצ'ופרים

אירוע חברה לפסח הוא כמובן הזדמנות לא רק לבחון את התהליך של פיתוח מנהלים בתוך החברה ולבחון דרכים חדשות להעצים אותה – אלא גם פשוט לחגוג את החג, ולהעצים את תחושת הגיבוש בתוך החברה ולהעמיק את הקשרים האישיים בין העובדים והמנהלים השונים. לכן, יש חשיבות מאד גדולה גם איזו מתנה לפסח תבחרו לרכוש עבור העובדים והמנהלים שלכם.
אם החלטתם לערוך אירוע חברה לפסח עם קונספט מיוחד, אין זה מן הנמנע שתרכשו מתנות שיהיו רלוונטיות עבור האירוע, ויתקשרו אליו מבחינת הקונספט. אם לדוגמא החלטתם לערוך טיול, ניתן לתת מתנה שקשורה לעולם הטיולים והיציאה לשטח. כמובן שאין חובה בכך, וניתן לרכוש גם מתנות לפסח סתם כך, מהסוג הקלאסי יותר, כמו בקבוקי יין או ממתקים או תלושים לחג. לא משנה אם בחרתם לנצל את ההזדמנות, כדי לבצע פיתוח מנהלים בחברה, או פשוט לחגוג את החג – שיהיה לכם חג שמח וכשר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *