שלחנות מסודרים לאירוע

מקום לברית

משמעות הדבר היא שרוב הזוגות, המעוניינים לחגוג ברית מילה לבנם, יכולים רק להעריך מתי יתרחש המאורע ולקחת בחשבון כי את הפקתו יצטרכו לעשות בכמה ימים ספורים. אומנם בדומה לכל אירוע אחר בחיינו, גם ברית מילה דורשת התייחסות רצינית והפקה קפדנית. הכוונה שגם כאן צריכים להחליט האם חוגגים באולם שמחות סגור או בגן אירועים פתוח, איזה קייטרינג מזמינים, איזה אטרקציות משיגים ואיזה בגדים לובשים. בסופו של דבר, ברית מילה זהו אירוע לכל דבר, אם כי דורש השקעה מינימאלית של זמן, השקעה עוד יותר מינימאלית של כסף, בכל זאת יש המון הוצאות אחרות בתקופה זו, ותוצאה מקסימאלית.

ברית מילה – בחירת מקום האירוע

בחירת מקום לאירוע ברית מילה תלויה קודם כל בעונת השנה, מפני שאף אימא לא תסכים לעשות את טקס הברית בגשם וברוח. לכן, בהתאם לעונת השנה ובהתאם לשעת היום הרצויה (בוקר, צהריים או ערב) תחליטו האם זה אולם סגור או גן אירועים פתוח, מקום לבר מצווה, מסעדה, בית קפה שכונתי או חווה כפרית המציעה אפשרות לערוך אירועים מצומצמים. ההמלצה היא לבדוק לא יותר משלושה מקומות מתאימים, אחרת זה רק מבלבל וגוזל מזמנכם וקחו בחשבון כי רוב המקומות לחגיגת ברית מילה מאפשרים הזמנת מקום ארבע או חמישה ימים לפני מועד האירוע, כאשר יש לשלם מקדמה של 10%.

ברית מילה – בחירת חברת קייטרינג

הזמנת קייטרינג לאירוע ברית מילה זוהי משימה לא פחות חשובה מהזמנת המקום. למעשה, מפני שמרבית אירועי ברית מילה נערכים בשעות הצהריים, הם חייבים להציע לאורחים ארוחת צהריים משביעה וטעימה. אך למי יש זמן להתרוצץ בין חברות הקייטרינג ולעשות טעימות ולמי יש כסף להשקיע עכשיו דווקא באוכל? לכן, ההמלצה היא לבדוק את נושא הקייטרינג לאירוע ברית מילה עוד בטרם לידתו של התינוק ובכך להיות עם ראש שקט, לפחות בנושא זה. לחילופין, אם תסגרו עם מקום אירועים שיש לו קייטרינג שלו, תוכלו להיות עוד יותר רגועים.

ברית מילה – לפני שחותמים על חוזה

לפני שחותמים על חוזה עם מקום האירוע שבחרתם, תצטרכו לבדוק כמה דברים, בדיוק כמו הבדיקה לפני בחירת קורס קעקועים. קודם כל בדקו את האישורים של המקום: רישיון עסק, רישיון משרד הבריאות, ביטוח וכו'. שימו לב שהמקום כשר, כי אם לא – תשכחו מהרב. שימו לב למצב ההיגיינה במקום – אל תתביישו להציץ למטבח ולשירותים, בכדי לוודא שהמקום עונה לדרישותיכם. בנוסף לכך, סכמו עם בעל המקום על כל השירותים שהוא מעניק לכם: מוסיקה, תאורה, עיצוב (גם בתוך האולם וגם עיצוב מרכזי שולחנות) וכמה מלצרים יהיו באירוע. אל תשכחו גם לבדוק מה גובה הטיפ שיש לשלם להם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *