דף הבית / חתונה / מקום לחתונה / מתנות לחתונה

מתנות לחתונה

במקרים רבים, אנחנו ההורים רוצים לעזור לילדנו לממן את החתונה, כך שנוכל להקל עליהם עד כמה שניתן. אך מלבד זאת, אנחנו רוצים לתת להם מתנה שתעשה להם הרגשה טובה בתחילת הדרך החדשה. אם נודה על האמת, כל חיינו אנחנו חוסכים כדי לעזור להם להצליח, לפנק אותם ולסייע במה שרק נוכל. חתונה היא הזדמנות נדירה לתת מתנה שלא תישכח: רכב חדש, ירח דבש, דירה או אפילו חופשה ליום הנישואין, כל אלה הם מהמתנות המרגשות והמשמעותיות ביותר שאתם יכולים לתת.'כי כולנו רוצים לתת מתנות מיוחדות לאנשים שאנו אוהבים.

רכב חדש

אחד הדברים שמשפרים את איכות החיים שלנו הוא ללא ספק הרכב. זוגות רבים משתמשים בכספי החתונה על מנת לרכוש רכב חדש שילווה אותם בשגרת היומיום. כדי לאפשר להם להשתמש במתנות החתונה לצרכים אחרים, חשבו על לרכוש עבורם את הרכב. דמיינו את פניהם ברגע שתעניקו להם מפתח לג'יפ יונדאי החדש, או לג'יפ הג'ימני. נכון, מדובר בהשקעה לא פשוטה, אך זוהי מתנה לכל החיים, והיא המשמעותית ביותר שיקבלו. את הדגם תצטרכו לבחור אתם, תוך רגישות והקפדה על הצרכים שלהם. לשטח עירוני, מתאימה מכונית פרטית כמו פז'ו 206, יונדאי אקסנט, פורד פיאסטה או פיאט פונטו. לרכב מנהלים מפנק יותר מתאימה יונדאי אלקטרה, פולקסווגן פאסאט או מאזדה 6. על קצה המזלג, אלו רק מעט מהדוגמאות לאפשרויות שעומדות בפניכם.

ירח דבש

רובם הגדול של הזוגות הטריים יוצאים לירח דבש לאחר החתונה. המסורת העתיקה מאפשרת לזוג הצעיר להתאושש מתקופה של הכנות ועבודה קשה, וליהנות מהזוגיות החדשה שזה עתה התמסדה. אחת הדרכים שלכם לפנק את הזוג הצעיר היא לתכנן עבורם חופשה מפנקת, שתעניק להם ראש נקי ושקט. בדקו איתם מה אורך החופשה שירצו, ולפי זה תדעו לתכנן. היעדים הנפוצים ביותר בתחום הזה הם תאילנד, מרכז אמריקה, ארצות הברית ובירות אירופה. הזמינו עבורם את החופשה, סגרו את פרטי הכרטיס, המלון וחבילה הטיול, ותנו להם רק את העתקי כרטיסי הטיסה.

חופשה ליום הנישואין

יש המון מתנות מיוחדות שאותן ניתן להעניק לזוג הטרי , כמו הזמנת חופשה ליום הנישואין הראשון. בסמוך לחתונה הם יקבלו הרבה מתנות, וקרוב לודאי שאם לא תפתיעו אותם – הם יארגנו לעצמם את ירח הדבש. חשבו כמה מרגש יהיה לתת להם שובר לחופשה רומנטית בתאריך יום החתונה שלהם, אך שנה לאחר המועד. כך תוכלו להבטיח שיחגגו את יום הנישואין הראשון שלהם בשקט מוחלט, באינטימיות וברגיעה מוחלטת. המתנה הזו ערכית במיוחד לנוכח העובדה שזוגות צעירים לא מרבים לצאת לחופשים בשנים הראשונות, בעיקר בשל שיקולים כלכליים. אפשרו להם לחגוג את יום הנישואין הראשון שלהם כמו שצריך, האמינו לנו – הם יודו לכם על כך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *