דף הבית / בת מצווה / מתנות לבת מצווה
מתנות

מתנות לבת מצווה

מתנות לכבוד בת מצווה

שאלת המתנה לחברה החוגגת בת מצווה היא שאלה לא פשוטה ועולה רבות בחדשות 2, בעיתונות ובסיקורים נוספים. מועד מסיבת בת מצווה של החברה הטובה מתקרב וההתלבטות קשה. הרי ברור, כי מסיבת בת מצווה איננה כמו כל מסיבת יום הולדת שחגגתן בעבר, ולכן צריכה המתנה להיות מיוחדת ומושקעת לפחות מבחינת הכוונה. בנוסף לכך, אם החברה הטובה חוגגת בת מצווה, היא מצפה למתנה מקורית ממך ולבטח תיעלב אם צפיותיה יתבדו. לתת כסף כמתנת בת מצווה זה לא מקורי ונדוש, וייתכן כי ייעשה בו שימוש לכיסוי הוצאות אירוע בת מצווה ולא למטרה שלה הוא יועד, להעניק תלושי מתנה זה לא אישי ומאכזב ולהביא סט איפור כמתנת בת מצווה מתאים לחברות שאינן קרובות כל כך. מסיבות אלה, כדי להחליט איזו מתנה לקנות לכבוד בת מצווה של חברה טובה במיוחד, חשוב ביותר להשקיע קצת מחשבה ולעיתים גם לבצע חקירה קטנה. נסו לחשוב על אופייה של הנערה, הרי אתן מכירות אותה כל כך טוב, על תכנותיה ועל התחומים שמעניינים אותה, ובהתאם לכך בחרו במתנה המתאימה. במקרה ואתן מתקשות להגיע להחלטה ומתלבטות, תמיד תוכלו לפנות אל אימה של החברה ולהתייעץ איתה בחשאיות לגבי מתנת בת מצווה. על כל פנים, גם אם לא מצאתן מתנה ייחודית באמת תוכלו תמיד להיעזר בכמה עצות טובות.

רעיונות מקוריים למתנת בת מצווה

* אלבום אישי כמתנת בת מצווה – אחת המתנות המרגשות לקראת בת מצווה או לקראת כל אירוע משמח אחר היא אלבום אישי ומעוצב. כדי להכין אלבום אישי, כל מה שנחוץ הוא לקנות אלבום רגיל, לאסוף תמונות משותפות, כתבות, גזרי עיתונים, פרחים מיובשים ואביזרי עיצוב שונים, כדוגמת: נצנצים, פייטים, פיסות בד צבעוניות או כל קישוט אחר כיד הדמיון הטובה עליכן. את אלבום בת מצווה תוכלי לעצב ככל העולה על רוחך – לכתוב בדיחות משותפות, לתאר אירועים מצחיקים, לספר על טיולים או על כל מאורע אחר מרגש שיגרום לנערה לשמוח ולהרגיש שאת אוהבת אותה ומשתתפת בשמחתה.
* הכנת ספר אישי לכבוד בת מצווה – מתנה זו דורשת הכנה מוקדמת. ערכי מחקר קצר על תולדות חייה של הנערה, ובמידת הצורך פני לעזרתם של בני המשפחה. ראייני את החברים הטובים, שאלי שאלות ואספי כמה שיותר מידע. ערכי את החומר, כתבי את העלילה בצורה קולחת ומעניינת, חלקי לראשי פרקים, ולבסוף, הוסיפי ציורים, תמונות ועיצובים אישיים.
* הכנת קלטת וידאו לכבוד בת מצווה – סרט וידאו קצר הוא אפשרות נוספת למתנת בת מצווה מקורית מאוד. חשבי על רעיון מקורי, הצטיידי במצלמה והתחילי לצלם. תוכלי לראיין אנשים קרובים לכלת השמחה שיספרו עליה וגם יאחלו לה בת מצווה שמח, תוכלי לצלם סצנה מבוימות במקומות שונים, להוסיף שירים או קטעי מוסיקה ולערוך את הסרט לפי התוכנית שהכנת מראש.

* מתנות בת מצווה אחרות – בכל מקרה שאינך יכולה להשקיע במתנה אישית מדיי, תמיד תוכלי לקנות מתנה המותאמת לטעמה האישי של הנערה החוגגת בת מצווה. כרטיס למופע של זמר אהוב, אסופת דיסקים, בקבוק בושם, חולצה מדליקה לקיץ ומנוי לכתב עת מעניין הם רק חלק קטן מאינסוף הפריטים היכולים לשמש כמתנות בת מצווה מקוריות ומשמחות.

מחפשים מתנת בת מצווה מושלמת? מה לגבי צילום בת מצווה מקצועי?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *