דף הבית / איפור / סוגי האיפור לבת מצווה מושלמת
איפור ביד

סוגי האיפור לבת מצווה מושלמת

עוד משחר ימי האנושות, השימוש באיפור היה נפוץ ומקובל כמעט בכל התרבויות בעולם. ביפן ובסין, ברומה, ביוון ובמצריים העתיקה נהגו הנשים להתאפר כדי להיות חושניות ויפות יותר, עד כדי כך שבסוף המאה ה- 18 חוקק הפרלמנט הבריטי חוק שאסר על השימוש בשפתון.המאפשרת שתבחרי בה לאפשר אותך בערב מיוחד זה בוודאי למדה איפור מקצועי באמתעות מכללה ייעודית שהכשירה אותה לתחום. כן, באותה התקופה כשהאינקוויזיציה עמדה בשלטון, האיפור נתפס כהמוני וראוי לשימוש רק בקרב שחקני תיאטרון ופרוצות. אך למזלנו זה היה מזמן והיום הדעות החשוכות הללו הוחלפו בהשקפות עולם מודרניות המאפשרות שימוש במוצרי איפור לכולם: לנשים, לגברים ואפילו לפוליטיקאים. איפור הפך היום לחלק אינטגראלי מחיינו וכבר לא מדובר רק בשפתון, אלא בעולם שלם של מוצרי איפור המתאימים לכל גיל ולכל מטרה.

איפור ערב

איפור ערב זהו מושג כללי המתייחס לסוג האיפור המתאים בעיקר לשעות הערב החשוכות.
הסיבה לכך כי מדובר באיפור כבד, המשלב לרוב צבעים כהים ונוצצים של צליות, סמקים ואודמים. איפור זה מתאים לאירועים ולמסיבות הנערכות בערב תחת תאורה מלאכותית ובשום אופן לא מתאים לשעות היום המרובות אור טבעי, אפילו אם אתן יושבות במשרד סגור. אומנם גם אם מדובר במועדון לילה חשוך, אסור להגזים עם איפור הערב, אלא אם הוזמנתן למסיבת פורים. איפור ערב חייב להיות איפור אלגנטי ומרשים, אך יותר מהכל, הוא צריך להתאים לאופייה של אותה האישה.

איפור כלות

חתונה, זה כידוע אחד האירועים החשובים והמרגשים בחיי כל אישה, וזו הסיבה כי לאיפור כלה יש חשיבות עליונה ואף מכריעה בהצלחתו של האירוע. איפור כלות זה לא סתם איפור, אלא פינוק מלכותי שהופך כל אישה ליפיפייה, ממש כמו בר רפאלי . מה גם, מדובר באיפור שאמור להיות עמיד לאורך שעות ארוכות: בצילומי נוף בשמש הקופחת, בצילומי טקס החופה המרגש וגם ברחבת הריקודים הצפופה. ישנן כלות שמעדיפות איפור קלאסי ואלגנטי, עם צבעים פסטלים בהירים וישנן כלות המבקשות איפור חושני כבד, עם שימרים נוצצים ואודם בצבע שני סקסי.

איפור בת מצווה

בעקבות הביקוש הגובר למסיבות בת מצווה, שעד לפני כמה שנים לא היו נפוצות בקרב בנות ישראל, גם התחום של איפור בת מצווה זוכה לפופולאריות לא מעטה. היום יותר ויותר בנות נעזרות במאפרות מקצועיות המציעות איפור שתואם את גילן של עלמות החן הצעירות. הרי ברור, שכל בת רוצה להיראות מהממת ומרשימה, לא פחות מכלה בוגרת, אלא שבגיל 12 לא לכולן מתאים איפור כלות. בגיל הזה, חשוב שהילדה בכל זאת תיראה ילדה מקסימה וזו הסיבה כי איפור בת מצווה הוא שונה מאיפור כלה. מדובר באיפור עדין, שכמעט ולא נראה על פניהן של כלות השמחה הכולל צלליות בהירות, ליפגלוסים במקום אודמים, במסקרה שקופה או סגולה במקום שחורה ומייק אפ קליל, רק בשביל להסתיר את הפצעונים האופייניים לגיל זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *