דף הבית / הפקת אירועים / עיצוב אולמות אירועים
לבבות באוויר

עיצוב אולמות אירועים

לאורך חיינו מלווים אותנו אירועים שונים. ישנן שמחות אשר רובנו ככולנו עוברים כמו בת או בר מצווה, חתונה, ברית מילה או בריתה. לרוב, אירועים כמו חתונה או ברית נערכים באולם אירועים או גני אירועים.
אם פעם היה מדובר באולם אירועים שכונתי בעל עיצוב קבוע שכולם מכירים ושרוב מכרינו ערכו בו את טקס החופה או ברית המילה שלהם, כיום ישנו מספר גדול של אולמות אירועים מכל מין וסוג ובגדלים שונים. אולם האירועים הוא בית לעשרות או למאות אירועים בשנה וכפי שביתו של כל אחד מאיתנו נראה שונה מביתו של האחר, כך גם היינו רוצים שהאולם המארח אותנו ואת אורחינו ביום חגנו ייראה שונה ומיוחד. פה נכנס לתמונה העיצוב של האולם. עיצוב אולמות אירועים כבר מזמן הפך לשם דבר בכל הפקת אירוע או מסיבה. כל אחד מאיתנו עורך אירוע שעבורו הוא יחיד ומיוחד, וככזה, אנו מעוניינים שלאורך הערב ירגישו אורחינו את הטאצ' האישי שלנו כבעלי השמחה. את רצוננו זה ניתן לממש בעזרת בחירת האולם מבין המבחר העצום הקיים, כאשר כל אולם מאופיין  בעיצוב שונה, ועל ידי עיצוב האירוע עצמו ומתן השפעה אישית לאולם האירועים ביום השמחה.

עיצוב אולמות אירועים – בכל הניחוחות והטעמים

כמו בכל תחומי העיצוב הקיימים, גם בעיצוב אולמות אירועים השמים הם הגבול. אינכם צריכים להתפשר על מראה כזה או אחר. כל אחד יכול למצוא לעצמו אלמנט עיצובי שבו הוא 'מתאהב ממבט ראשון'. על גבי האלמנט הזה ניתן להוסיף כאוות נפשכם אלמנטים נוספים בניחוח וטעם אישי, אם בכוחות עצמכם ואם בעזרת מעצב מקצועי, לקראת האירוע. הדבר הראשון שעליכם לקחת בחשבון הוא שבכל אולמות האירועים יש מרכיב זהה והכרחי – הקירות המקיפים שיוצרים את חלל האולם, ואותם לא תוכלו 'להחליף' לפי טעמכם לפני אירוע. פעם בכל האולמות היו הקירות חשופים בלובנם המעיק או לכל היותר מכוסים בוילון בצבע אחיד, לא ברור ומשעמם שחלק מהאורחים היו ודאי מתבלבלים בינו לבין כיסוי מיטה מיושן. אך לא עוד. כיום בעלי אולמות האירועים שוכרים מעצב או מעצבת פנים אשר כל תפקידם הוא לגרום לאולם שלהם להיות מיוחד ויוצא דופן, ולבלוט כשושן צחור בשדה האולמות רחב הידיים.
כך, הקירות והחלונות יכולים להיות מאופיינים בעיצוב רומאי מלכותי המאופיין בעמודים רומיים לבנים, או בעיצוב אירופאי חמים על ידי חיפוי בריקים לקירות. גם עיצוב מזרחי או ים תיכוני על ידי חלונות ודלתות מקושטות יכול להקנות אווירה מיוחדת לאולם. עיצוב מודרני יותר יוכל לערב טפטים מיוחדים ואולי אפילו 'פסיכודאליים', או מדבקות קיר אבסטראקטיות. צאו לסיבוב באולמות אירועים והיווכחו בעצמכם.

עד הפירור האחרון…

כאמור, עיצוב אולמות אירועים כבר מזמן לא מסתכם רק בבלונים וכיסוי לכיסאות. היום ההשקעה בעיצוב האולם יכולה להכריע את הבחירה של בעלי השמחה. לכן, יותר ויותר אולמות משקיעים בעיצוב הראשוני של האולם, ובמתן אופציות לבעלי השמחה לעיצוב מותאם אישית לקראת כל אירוע ואירוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *