דף הבית / חתונה / מקום לחתונה / עיצוב אירועים – הטרנד החדש

עיצוב אירועים – הטרנד החדש

אם בעבר בכל אירוע בעלי האירוע היו סומכים על מעצב האולם שיעשה את עבודת העיצוב, היום יותר ויותר אנשים מעדיפים להביא מעצב משלהם אשר עוסק באופן עצמאי בתחום של עיצוב אירועים ויכול להעניק למקום בו הם חוגגים את האירוע שלהם מראה הרבה יותר מושך והרבה יותר מתאים להם. כיום הטרנד החזק ביותר בתחום עיצוב אירועים הוא הטרנד של עיצוב אירועי קונספט. אם אתם רוצים לדעת איך זה עובד ולקבל גם כמה טיפים טובים – קראו את המאמר הבא…

עיצוב אירועים בצורה הטובה ביותר

עיצוב אירועים בצורה הטובה ביותר מתאפשר על ידי עיצוב אירועי קונספט ייחודיים. איך זה עובד ? פשוט מאוד – מחליטים על הקונספט ולפיו מעצבים את המקום, צורת ההגשה ואפילו בוחרים את התפריט על פי זה. לדוגמא, אם חוגגים יום הולדת לבנות ניתן להחליט על קונספט של פיות, ימי הולדת לבנים עם קונספט של כדורגל ועוד מגוון רחב מאוד של אפשרויות לכל חגיגה ולכל מאורע. לאחר בחירת הקונספט כול המעצב לעמול על התכנון והעיצוב של האירוע בצורה הטובה ביותר מהפרט הקטן ביותר ועד לפרט הגדול ביותר.

השקעה בפרטים הקטנים

בתחום עיצוב אירועים הסוג טמון בפרטים הקטנים. עיצוב של אירוע עם קונספט בצורה הטובה ביותר חייב להתחיל מהדברים הכי קטנים, אלו שנראים הכי לא משמעותיים. לדוגמא, אם אתם מחליטים לשים פינות של מנגל באירוע חשוב לבדוק עם פירומטר לאלו טמפרטורה הם מגיעים ולתחום את המקום כדי לא לפגוע באורחים. בעזרת אותו פירומטר ניתן לדעת היכן הטמפרטורה נכונה ולא מסוכנת ושם לשים את פינות הישיבה לאורחים. זוהי רק דוגמא אחת אך מעצבי אירועים יכולים למנות לכם אין ספור דוגמאות אשר בהן אם לא שמים לב לפרטים הקטנים עלולים לאבד את הכול.

טיפים לעיצוב אירועים נכון

אם החלטתם ללכת על עיצוב אירועי קונספט אך אתם מעדיפים לעשות זאת בעצמכם, הנה מספר טיפים שיסייעו לכם לבצע זאת בצורה נכונה :

  • החליטו על צבע עיקרי שישלוט ואתו התחילו לבחור את פרטי העיצוב כמו מפות השולחן, המפיות, הצלחות, כלי ההגשה ושאר האביזרים.
  • בחרו עיצוב מרכזי אשר ילווה את כל האירוע – מההזמנות, עד כרטיסי ההושבה, פתקי התודה, אריזות המתנה או כל דבר אחר אשר יהיה באירוע.
  • בחרו מנות המתקשרות לקונספט, בין אם בצבעים, בטעם או בצורה כך שיהוו המשך ישיר של הקונספט ויחדדו אותו היטב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *