קליפ חתונה

אחד המרכיבים החשובים ביותר באירוע חתונה מוצלח הוא התיעוד שלו. צילום הווידאו והסטילס הם בעצם מה שנשאר לזוג ולמשפחה לאחר שהחגיגה נגמרת. יש כאלה שאוהבים להתרפק על העבר… לצפות בתמונות ובסרטונים שוב ושוב במהלך השנים ולשם כך יש צורך בספק איכותי, בצלם בעל ניסיון והמלצות מזוגות ומחברות הפקה.

בשנים האחרונות תחום הצילום הפך מפותח ומבוקש מאוד בתחום האירועים. היום לא רק שלא תראו צלם בודד באירוע , אלא רוב הסיכויים בחתונה סטנדרטית תיתקלו בשני צלמי סטילס ושני צלמי וידאו לפחות.

את חומר הגלם עורכים אנשי המקצוע כך שתקבלו אלבום מרהיב מצלם הסטילס ו די.וי.די ערוך מצלם בווידאו בו מצפות לכם כמה הפתעות. על גבי הדי.וי.די לא יהיה רק סרט חתונה אלא מצגת של קליפים מהאירוע. כלומר, אין צורך להלאות את החברים והמשפחה בסרט באורך מלא , אלא נעשתה כאן דרך קיצור, עריכה של מספר קליפים.

לרוב, יש מספר קליפים על גבי הדי.וי.די של אירוע החתונה : קליפ ההכנות, קליפ החופה, קליפ המסיבה והארוחה וכמובן שקליפ חתונה המסכם לכם בעשר דקות את כל רגעי השיא של האירוע. זהו רעיון מוצלח מאוד בתחם סרטי האירועים בשנים האחרונות. ככה באמת תוכלו לצפות כל יום בקליפ המקור ולהיזכר באירוע המדהים שלכם.

לקליפ החתונה יתרונות רבים נוספים , כמו למשל הפצתו ברשתות החברתיות. כולם מעלים את התמונות מהחתונה לפייסבוק והיום ניתן להוסיף גם את קליפ החתונה. כך שכל חבריכם ובני משפחותיכם יוכלו לצפות בקליפ, להראות אותו לחברים שלהם, וכמובן אלו שלא הצליחו להגיע לאירוע יראו את מה שהפסידו.

שימוש נוסף שיש היום לקליפ המקוצר מהאירוע , הוא בעצם שיווק של בעל המקצוע שהכין אותו – צלם הווידאו. הקליפ משמש לו ככרטיס ביקור. זוהי תצוגה ברורה של עבודתו כצלם ועבודת העריכה שנעשתה.

כאשר זוג בוחר את צלם החתונה ף הוא יקבל ממנו מספר דוגמאות של קליפים מאירועים שונים על מנת שיוכל להתרשם וכך לבחור בו לצלם את אירוע החתונה שלו.

קליפ החתונה הוא המזכרת המשמעותית ביותר שנשארת לזוג לאחר אירוע החתונה . יש צורך לבחור את הצלם המתאים והמוכשר ביותר, כמובן בהתאם לתקציב, על מנת לתעד כל רגע מהיום המיוחד, אירוע החתונה המרגש ולהפיק את הקליפ המקוצר המרגש ביותר שאפשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *