דף הבית / בת מצווה / רעיונות לשדרוג מסיבת בת מצווה
מנורה

רעיונות לשדרוג מסיבת בת מצווה

אירוע בת מצווה משמח אך שגרתי כולל לרוב אולם שמחות גדול ומפואר, מוסיקת רקע בהתאם לטעמם של האורחים, אוכל טוב, ריקודים ועוד שאר מרכיבים המשאירים שמחה בלב אך אינם הופכים את המאורע לבלתי נשכח. כדי להפוך את יום בת מצווה לאירוע בלתי נשכח ניתן לשדרגו באמצעות רעיונות מקוריים שונים.

בת מצווה מלאה בבלונים נהדרים – ניתן להשתמש בבלונים כדי לעצב את אולם המסיבה, להזמין מעצבי בלונים מיוחדים או לשלב במסיבת בת מצווה פעילויות הקשורות בבלונים. ניתן לתלות על תקרת האולם בלונים בגדלים שונים, לעצב את המספר 12 מבלונים צבעוניים או להניח על השולחנות בלונים עם שמות האורחים. בנוסף לכך, אפשר להזמין ליצן שייעשה פעילויות שונות ויעצב צורות מיוחדות מהבלונים לחוגגים. לבלונים באירוע בת מצווה ניתן תמיד להוסיף מכונת קצף, גשם של פתיתי נייר או כל פריט עיצובי מדליק אחר.

להגיש גלידה במסיבת בת מצווה – אין כמעט אדם שיגיד "לא" לגביע גלידה נהדר. מסיבה זו, אחת הדרכים לשדרג בת מצווה היא להציב דוכן מיוחד לחלוקת גלידות. מסיבת בת מצווה עם גביעי גלידה טעימים היא חוויה שאף אחד לא ישכח.

לחגוג בת מצווה בסדנת שוקולד – שוקולד הוא מעדן שיכול לשדרג כל אירוע. במסיבת בת מצווה ניתן לחלק שקיות קטנות של פרלינים טעימים ובלתי נשכחים, לארגן סדנת שוקולד במהלכה יכינו המשתתפים שוקולדים במגוון של טעמים וסגנונות, ולשמוע סקירה קצרה על תולדות השוקולד או על כל נושא אחר הקשור בשוקולד.

קליפ מיוחד לאירוע בת מצווה – היום נהוג שההורים ובני המשפחה מכינים קליף מיוחד לכבוד המאורע הגדול של בת מצווה. המעבר מגיל הילדות לגיל הבגרות הוא מאורע משמח ומשמעותי מאוד וניתן לסכמו באופן מרגש באמצעות בימוי סרט. כדי לביים סרט לכבוד בת מצווה ניתן לפנות לאנשי מקצוע או להתאמץ קצת ולהכין לבד. בסרט ניתן לשלב תמונות, שירים וקטעי וידאו מתקופת הילדות. סרט מושקע יכול לגרום לבעלת השמחה וגם לאורחים להתרגשות גדולה ולהישאר בלבם כזיכרון מתוק. כמובן שישנם הבדלים בעלות צלמים שמשתמשים במצלמות סטילס לעומת מצלמות וידאו לכן מומלץ לבחור מספר גדול של ספקים בטרם מגיעים להחלטה.

שיר מיוחד לאירוע בת מצווה – מסיבת בת מצווה היא הזדמנות נהדרת להפיק שיר מיוחד לקראת האירוע. לקראת המסיבה ניתן לפנות לאולפן הקלטות ולהקליט את השיר ולבצע אותו ביום האירוע בפלייבק או להעיז ולשיר "בהופעה חייה" ביום האירוע.

לכבוד מסיבת בת מצווה אפשר להזמין מומחים שונים – למאורע ניתן להזמין סטייליסטית שתמליץ לבנות ולבנים על התאמת הלבוש למבנה הגוף, ניתן להזמין קריקטוריסט שיצייר את האורחים בסגנון הומוריסטי ויציין את השם ותאריך האירוע, אפשר להזמין גם אסטרולוג, או להפיק בוק בת מצווה עם צלם מקצועי או כל איש מקצוע מרתק אחר שיכול לשדרג את האירוע.

הפקת ספר נוסטלגיה – לקראת אירוע בת מצווה ניתן גם להכין ספר קצר הכולל את תולדות המשפחה ובעיקר את סיפורה המיוחד של הנערה. את הספר ניתן לערוך גם באמצעות האינטרנט, לכתוב את התוכן, להוסיף תמונות ולהמתין מספר ימים להגעתו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *