דף הבית / חתונה / צלמים / שאלות שצריך לשאול צלם חתונות לפני שסוגרים מולו

שאלות שצריך לשאול צלם חתונות לפני שסוגרים מולו

אין ספק כי עונת החתונות של שנת 2021 היא אחת הסוערות ביותר שידענו, עם היציאה ממשבר הקורונה, סיום מבצע שומר החומות התחילו האירועים לחזור אלינו ובגדול.
חלק מהזוגות שמתחתנים פשוט הזיזו את התאריך וסגרו מחדש מול הצלמים שלהם שהיו עוד לפני הקורונה, אבל חלק גדול מאוד גם החליט על תאריך חתונה הזה בשנת 2021 עוד בתקופת הקורונה וכבר חיפש לעצמו צלם

חתונות שילווה ויתעד עבורו את האירוע.

אבל רגע אחד לפני שאתם סוגרים מול צלם חתונות לאירוע שאתם חוגגים, הנה 10 שאלות שאתם חייבים לשאול את צלם החתונות שלכם לפני שאתם סוגרים מולו.
כולם שואלים את החתן והכלה מה השיר האהוב עליהם, או מה יש להם לעוגה, ומה הם רוצים לקבל במתנה לחתונה, האם הכלה רוצה תכשיטים, או החתן מעדיף לקבל כרטיסים לגמר המונידאל במתנה, יש לא מעט דברים ששואלים את החתן והכל, אבל בבחירת הספקים לחתונה החתן והכלה צריכים הם לשאול את השאלות ולא תמיד הם יודעים מה נכון לשאול, מה התשובה שהם צריכים לקבל ולכן המשימה של מציאת צלם חתונות מקצועי ומיומן הופכת להיות מאוד מורכבת. כל השאלות האלה חשובות, אבל יש כמה שאלות שכדאי לשאול את הצלם שלכם לפני שתסגרו מולו.

מהו סגנון הצילום שלך?

אחד הדברים החשובים ביותר הוא סגנון צילום, אתם צריכים להתחבר לאווירה שיש בכל תמונה ולראות כמה שיותר עבודות קודמות של הצלם.
האם יש מיקומים שאתה רוצה להגיע אליהם? ביום החתונה אתם נמצאים גם בצילומי חוץ, שאלו את הצלם שלכם האם הוא מכיר מקומות בהם ניתן לצלם שקרובים לאולם ולסטודיו הכלות באותו היום.

מה העלות לעבודת הצילום הזו?

כמו תמיד המחיר הוא אחד הדברים החשובים ביותר שלפיהם מקבלים החלטות, כדאי מאוד לאסוף הצעות מחיר ולדעת בדיוק כמה תשלמו עבור השירות ומה תקבלו תמורת התשלום.
כמה תמונות אתה נותן? אכפת לך להסביר מה אתה עורך מבחינת כל תמונה? חשוב לדעת כמה תמונות אתם מקבלים במהלך צילום החתונה, יש צלמים שמגבילים בכמות התמונות במהלך האירוע ולכן אתם צריכים לדעת כמה תמונות תקבלו וכמה מתוך כל אותן תמונות יעברו עריכה ויוכלו להיות חלק מאלבום התמונות של החתונה שלכם.

כמה זמן הוא נמצא איתכם באירוע?

בעבר צלמי חתונות מקצועיים היו נמצאים במהלך כל האירוע, מתחילתו ועד סופו ויוצאים מהאולם רק אחרי שכבר כל האירוע נגמר, היום צלמי אירועים מגבילים בזמן וחשוב לוודא מול הצלם שהוא ילווה אתכם עד סוף החתונה גם אם יש לך עלויות של תוספת שעות עבודה.

האם יש חוזה צילום ומה הוא כולל? חשוב לקבל הסכם כתוב בכתב, גם הודעת טקסט זה בסדר ותקין אבל אם ניתן להשיג הסכם כתוב צריך לעבור עליו ולראות מה בדיוק אתם מקבלים מבחינת הצילום, כמו למשל אלבומים, הגדלות ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *