דף הבית / הפקת אירועים / שימוש בצ'אט להפקת אירוע
רקע ורוד

שימוש בצ'אט להפקת אירוע

צ'אט  הוא אירוע. כמוהו כשיחת ועידה. הוא חדר מפגשים. עם מצלמות או בלעדיהן הוא מאפשר החלפת דעות און ליין. הוא מהווה מסגרת לתכנון  מפגשים עסקיים, מפגשים לפני אירועים חשובים, כמו ניתן בצי'אט ניתן לערוך דיונים בנושאים שונים כמו בניית אתרים, סריגה ואפליו להעביר מתכוני אוכל מיוחדים לדגומא: הכנת עוגות לאירועים, סנדוויצ'ים מיוחדים, מתכוני גלידות טעימות.. הוא מעניק הזדמנות מצוינת לחידוד עמדות, לסיעור מוחות, להצגת עמדות, לשיחה זורמת. שימוש בצ'אט להפקת אירוע הוא רעיון (ויישומו) מצוין.
כאשר מישהו מארגן אירוע כגון: חתונה, מסיבת בר/ בת מצווה, ערב גיבוש, השקת ספר, מסיבת הפתעה ועוד, הצ'אט הוא מכשיר מצוין להיערכות ולהתארגנות. הוא רוחש פעילות אבל היותו סמוי מן העין מאפשר לא להתגלות ולא להיתפס כמפרי שבועה לסודיות או כמסגירי סוד. אירועים שראשיתם בצ'אטים עשויים להיות מושקעים ומוצלחים.
צ'אט הוא מדורת שבט וירטואלית.  נגישות, זמינות ומהירות התגובה מאפשרת קיום שיח  יעיל, רב משתתפים, בתוך מסגרת זמן קצובה להכנת אירוע .. צ'אט כמוהו כרכבת – אירועים – הנוסעת כל העת, וכל אחד יכול לבחור את מועד העלייה על קרונותיה ועיתוי הירידה מהם. היא תמיד פתוחה, תמיד על המסילה, גם כשהיא ריקה…

אירוע שראשיתו בצ'אט:

האינטרנט מהווה לא רק מקור בלתי נדלה למידע אלא גם רשת חברתית ענפה, שניתן לארוג בה עוד ועוד חוטי קשר (וגם לפרום). קל לגייס אליה אנשים גם באמצעות שלוחותיה האחרות של הרשת, כגון הדואר האלקטרוני והרשתות החברתיות כדוגמת פייסבוק. אירוע שראשיתו ברשת יכול לצבור תאוצה עצומה.
בין יתרונות הרשת שעשויים לשדרג אירוע ולהעצימו הוא היותה מאגר בלתי נדלה המכיל שירים להורדה מכל הסוגים. אם מחפשים שיר מסוים  למופע במסגרת אירוע כל שהוא ניתן להורידו ללא קושי מכל אתר המכיל שירים.
כאשר הזמן קצר והמלאכה מרובה ובעיקר כאשר אנשים השותפים לארגון אירוע רחוקים זה מזה, הצ'אט הוא מעין מקום מפגש שנוח לכולם להגיע אליו, מבלי לצאת מהבית,ללא תלות בתחבורה וללא בזבוז זמן. צ'אט מהווה מסגרת אידיאלית להכנת אירועים מתחת לרדארים של אנשים (הוא יעיל במיוחד לתכנונים ותיאומים הנדרשים לצורך קיום מסיבת הפתעה.
צ'יק צ'אט:

צ'אט מצלמות, המהווה כשלעצמו אירוע, מעצים את תחושת המפגש ומאפשר לראות את מי שמשתתפים בשיח אולם אין  הכרח בהימצאות מצלמות, מאחר שניתן לנצל את המדיום הזה ולהפיק ממנו את המיטב גם כאשר אנשים לא רואים אלה את אלה. הפקת אירועים ברשת בכלל ובצ'אטים בפרט הולכת ומתבררת כדרך טובה ויעילה ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *