דף הבית / חתונה / שמלות כלה / שמלות כלה בסגנון וינטאג'
שמלת כלה

שמלות כלה בסגנון וינטאג'

לקראת החתונה צריכה הכלה לעבוד קשה מאוד על מנת שהאירוע החשוב ביותר בחייה יהיה מושלם, אותו אירוע שהיא חלמה עליו כבר שנים. ביחד עם החתן המיועד היא צריכה למצוא את המקום שבו ייערך הטקס, ביחד עם הקייטרינג, המוזיקה עוד. הבסיס החשוב לחתונה הזו הוא הכלה והחתן כזוג, ואי אפשר לדבר על כלות מבלי להתייחס למרכיב החשוב ביותר, שמלות כלה. לכל אחת יש את הטעם שלה בקולקציות שמלות כלה ולכל קולקציה של שמלות כלה אנו יכולים למצוא את המגוון העצום של הגזרות, הבדים והמחירים. שמלות כלה מגיעות באפשרויות שונות של עיצובים, ויש מי שתבחר שמלות כלה בעיצובים מודרניים יותר לעומת מי שתרצנה לראות שמלות כלה בסגנון וינטאג'. ניתן לבחור גם שמלות כלה שמסתירות קעקועים במקום  לעשות טיפול להסרת קעקועים.

שמלות כלה מימים עברו

בכל תקופה יש חזרה כזו או אחרת אל ימים אחרים, עתיקים יותר, שמקרינים סיפורים שאנחנו אוהבים. שמלות כלה שמעוצבות בסגנון של פעם מבקשות להכניס ערך מוסף גדול יותר אל המראה השמרני של הכלה, ולעצב שמלות כלה בסגנון וינטאג' בעידן שנות האלפיים זו אמירה אפנתית מאוד חשובה. שמלות כלה בסגנון וינטאג' מורכבות מבדים שהיה נהוג להשתמש בהם באותם ימים, או שיש שמלות כלה שהמראה שלהן, .

הגזרה, החיתוכים ועוד, הן בעצם מה שמרכיבים את פיסת ההיסטוריה של כל שמלה ושמלה. הרצון של המעצבים בתחום הוא לתת לכל שמלה את המראה הייחודי שלה, את הזריקה אל העבר.

בקורסים של עיצוב שמלות כלה מתמקדים הרה בעיצובים מימים עברו, בסגנון המאות הקודמות ואנגליה הויקטוריאנית.

שמלות כלה מעוצבות

שמלות כלה הן לא שמלות זולות ויש לראות על מה מדובר לפני שקונים שמלה שכזו. על מנת שכלת השמחה תוכל להגיע אל האירוע כאדם החשוב ביותר באותו רגע נתון, ביחד עם החתן המיועד, היא צריכה להיראות כמו כלה לכל דבר ועניין, ומדובר על תסרוקת, איפור, זר פרחים מפואר וכמובן שמלה. נשים רבות רוצות לתת הצהרות אפנתיות גם ביום החתונה שלהן ולכן שמלות כלה שמעוצבות בסגנון וינטאג' מעניקות ערך מוסף מאוד חשוב ועיקרי כאשר מעצבים אותן ועל אחת כמה וכמה כאשר רוכשים ולובשים. הבחירה של נשים בשמלות מן הסוג הזה מעניקות להן מראה ייחודי, שביחד עם חליפת החתן שלצידן הן ללא ספק מעוררות תחושות טובות וזיכרונות על הימים שהיו פעם, על התקופה שבה הסבים והסבתות התחתנו, כשלעולם הייתה מציאות אחרת.

לשחזר שמלות ישנות

יש לא מעט נשים שמבקשות להינשא דווקא בשמלות של האמהות או הסבתות שלהן, משום שהן יכולות להגשים את אותו חלום, להמשיך את השושלת.קשרי נטוורקינג יוכלו לסייע במציאת  שמלות כלה שנתפרו בימים עברו היו עשויות מבדים חזקים מאוד, איכותיים ומרשימים. ביחד עם עיצובים אותנטיים ותוספות מודרניות ניתן להפוך את השמלות הללו לפאר היצירה של יום החתונה, לחוויה שלמה ומרגשת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *