דף הבית / חתונה / שמלת כלה
שמלות בחלון

שמלת כלה

האגדה של כל כלה:

היום הזה הגיע ולהתרגשות שלך אין גבולות ולא רק בגלל עצם העובדה שאת מתחתנת ועושה צעד חשוב, אולי החשוב ביותר בחייך, זה לא רק בגלל שממחר כל החיים שלך עומדים להשתנות. לא רק בגלל זה.  ליום החתונה בשביל אישה יש עוד משמעות – זה יום שהיא חלמה עליו מילדות ומשמעות של החלום הזה להיות מלכה מאגדת הילדות שלה. מאז גיל קטן אישה מדמיינת את עצמה מודדת שמלות כלה רבות כדי לבחור את השמלה אחת ויחידה שתהפוך אותה לאישה הכי יפה מכולן.

מבחר של שמלות כלה:

מעצבי אופנה מכירים היטב את החלום הזה ועוזרים לנו בכך שמעצבים אלפי גזרות של שמלות כלה ככה שלכל אחת מאיתנו יהיה מה לבחור. אחת חלמה על שמלות כלה קצפת – שמלות כלה מרופדות ונפוחות, ואישה אחרת רוצה שמלת כלה שתעטוף את הגוף שלה, שנית וכלה. אחת חושבת שאם שמלות כלה לא לבנות הן לא יכולות להתאים לחתונה ומישהי אחרת דווקא אוהבת את הטרנד של שמלות כלה בצבעים אחרים כמו אוף וואיט או אפור או אפילו אדום. כל אחת והבחירה שלה. סלונים של שמלות כלה עובדים אם כל אחת ואחת ועוזרים לבחור את שמלת כלה האולטימטיבית לכל אישה.

עוד בנושא:

איך בוחרים שמלת כלה:

זה נדיר שאישה נכנסת לסלון כלות ראשון ומייד בוחרת שמלת כלה שמתאימה לה. בדרך כלל זה מבצע שלם שכולל ביקורים אינסופיים בסלוני כלה ומדידות רבות של שמלות כלה. למסע הזה מצטרפים בדרך כלל אימה של הכלה, אחותה וחברה הכי טובה או אפילו שתיים. מעצבי אופנה יציעו לך הרבה סוגים של שמלות כלה ויעזרו לך לבחור אחת שתתאים לגוף. או ניתן לעצב את שמלת הכלה שתהיה בעיצוב מיוחד שלך כמו שאת חלמת תמיד. אחרי שתבחרי את שמלת כלה יתחילו לתפור לך אותה או להתאים לגוף שלך את השמלה שכבר תפורה. ניתן גם לשכור שמלות כלה  – שירות שמקל מאוד עלינו או ליתר דיוק לכיס שלנו. מכיוון ששמלות כלה תפורות מבדים יוקרתיים והרבה פעמים עם שימוש בפנינים ואבני חן רבות שדורש הרבה עבודה המחיר של השמלה הוא בהתאם.

בסטודיו של נורית חן שנמצא בלב ראשון לציון אנשי צוות מקצועיים ביותר עובדים אם כל אישה ומקשיבים לכל בקשה הכי קטנה ככה שביום המיוחד הזה את תראי הכי יפה מכולן ותיכנסי מתחת לחופה כמו מלכה ותגשימי את חלומותייך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *