מנורות בחדר

ספא למסיבת רווקות

החברה הכי טובה שלך מתחתנת ואת זו שצריכה להחליט, היכן ומתי תערך מסיבת הרווקות שלה.
את מחפשת מקום מושלם, מקום שיוכל להכיל את כל החברות, מקום שיהיו בו אנרגיות טובות, מקום שיהיה חוויתי ומהנה לכולן.

ואת, כמו חברה טובה, מתחילה לחשוב, היכן ואיך כדאי לערוך את מסיבת הרווקות.
עולים לך בראש אינספור רעיונות שונים ומגוונים, מסיבת רווקות בחוות סוסים, מסיבת רווקות במועדון, מסיבת רווקות עם נומרולוגית, מסיבת רווקות בבית שלך, מסיבת רווקות עם שף ועוד אינספור רעיונות אחרים. אבל את מחפשת משהו אחר, משהו שהוא לא בנאלי כמו כולם, בא לך משהו שיהווה פינוק מושלם לחברות ולכלה, משהו כמו למשל, מסיבת רווקות במתחם ספא.

איך לבחור ספא עבור מסיבת הרווקות ?

בילוי בספק הוא מקום מומלץ במיוחד למסיבת רווקות, השאלה הנשאלת היא באיזה ספא כדי לך לבחור, איזה ספא יהלום את האירוע ויענה לך על הדרישות, מה חשוב לברר לפני שסוגרים על מסיבת רווקות בספא כזה או אחר.

–          ספא מומלץ – כדאי מאוד שלפני שאת סוגרת על מסיבת רווקות בספא מסויים, תבקשי המלצות מכאלה שהיו שם ויצאו מרוצים, בררי עם חברות, קרובי משפחה, בידקי באינטרנט אודות המלצות.

–          מראה הספא – כמו בכל אירוע גם במסיבת רווקות חשוב מאוד שהמראה הכללי של המקום ינעם לך ולשאר הנוכחים. לפני שאת סוגרת על מסיבת רווקות בספא מסויים, כדאי ומומלץ שתגשי למתחם ותראי אותו בעצמך, חבל שתגיעי ביום מסיבת הרווקות ותגלי שהתמונות שראית באינטרנט או מה שסיפרו לך החברות, זה לא בדיוק מה שקורה בפועל.

–          מיקום הספא –כמו כל אירוע גם במסיבת רווקות, בשביל לנחול הצלחה, יש צורך בהגעה של כל המוזמנים, אחד התנאים הבסיסיים להצלחה היא דאגה למיקום נוח לאורחים. בחרי מראש ספא הנמצא באזור נוח ומרכזי שיקל על ההגעה של המוזמנות. בנוסף,זכרי כי אם המוזמנות יצטרכו לנסוע מרחק רב עד להגעה ליעד והמסיבה תסתיים מאוחר באמצע הלילה, יכול להיות שהן יוותרו ולא יגיעו לאירוע. לכן חשוב מאוד שאם החברות המוזמנות גרות בכל רחבי הארץ, תדאגי להן למקום לינה לאחר האירוע, מקום הלינה לא חייב להיות מלון מפואר, הכרוך בהוצאה כספית גדולה, זה יכול להיות גם בית של חברה .

–          טיפולי ספא –כחלק מהבילוי בספא, יציעו לכם חבילת טיפולי ספא, בדקו האם היא ניתנת בחינם או שהיא כרוכה בעולם, מה בדיוק היא כוללת , מי מקבל אותה ומתי.

–          ציוד ואבזור- בדקי עם צוות הספא, מה כולל הביקור בספא, מה נותנים לכן ומה לא, האם מגבות אתן צריכות להביא מהבית או שאתן יכולות לבוא ככה סתם.

שתהיה לכן מסיבת רווקות מושלמת ובקרוב אצלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *